crosssearch

Domenico

Řecko, Kréta

Vila je postavena ve svahu nad zálivem Plakias a je vzdálena od centra stejnojmenného letoviska přibližně 1,5 km. Zde se nachází také nejbližší pláže, restaurace a obchody. Letiště v Chanii je vzdáleno asi 90 km, letiště v Herakliu 110 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

vila je postavena ve svahu nad zálivem Plakias a je vzdálena od centra stejnojmenného letoviska přibližně 1,5 km. Zde se nachází také nejbližší pláže, restaurace a obchody. Letiště v Chanii je vzdáleno asi 90 km, letiště v Herakliu 110 km.

Informace o ubytování

5 ložnic (až pro 11 osob)
bez stravování

Ubytování

vila je rozdělena do 2 podlaží a nabízí ubytování v 5 ložnicích až pro 11 osob. Obě poschodí jsou vybavena tak, aby bylo možné je využít i jako samostatné apartmány. V přízemí vily se nachází 2 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a koupelna (vana, toaleta). Do prvního patra vede venkovní schodiště a jsou zde 3 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a koupelna (vana, toaleta). V přízemí vily je i místnost s kulečníkem a stolním tenisem. Z obývacích pokojů jsou východy na terasy s posezením a výhledem na moře. Z přízemí vily se vychází na dlážděnou venkovní terasu s grilem a dále k bazénu (50 m2) s výhledem na moře. U bazénu obklopeného zelení jsou k dispozici lehátka.

Hodnocení

kvalitní prostorné ubytování vhodné i pro větší skupiny, výhodná cena, výhled na moře.

Vzdálenosti

od pláže: 1,2 km
od centra Plakiasu: 1,5 km
od letiště Chania: 90 km
od letiště Heraklion: 110 km

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000