crosssearch

Dessole Malia Beach

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Rozsáhlý hotelový komplex Dessole Malia Beach u písčité pláže nedaleko rušnějšího centra letoviska Malia. Vhodné pro odpočinkovou i aktivní dovolenou.

Konečná cena za osobu od: 16 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dessole Malia Beach

Rozsáhlý hotelový komplex u písčité pláže nedaleko rušnějšího centra letoviska Malia. Vhodné pro odpočinkovou i aktivní dovolenou.

Poloha

hotel postavený v tradičním řeckém stylu, obklopený krásnou zahradou, leží přímo u menší pláže, pár minut chůze od centra letoviska Malia, kde se nachází množství obchůdků, taveren, kaváren a barů. Vzdálenost od Heraklionu je cca 30 km.

Vybavení

rozsáhlý hotelový komplex s 297 pokoji skládající se z osmi 1-3patrových budov nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, tavernu, hlavní bar, bar u bazénu, hlavní bazén s mořskou vodou, sladkovodní bazén, relaxační sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, plážové osušky (na pokoji, výměna 2x týdně), denní a večerní animační programy, služby wellness centra (sauna, jacuzzi, masáže), aqua aerobic, kulečník, šipky, stolní tenis, minigolf, tenisový kurt, plážový volejbal, vodní sporty. Ve večerních hodinách je nutné dodržovat casual/smart dress-code (u mužů nutné dlouhé kalhoty, plážové oblečení není vhodné).

Služby za poplatek

služby wellness centra, kulečník, vodní sporty, lékařské služby, nápoje z dovozu, čerstvé džusy za poplatek na místě.

Pro děti

dětský bazén (součást hlavního bazénu se slanou vodou), dětské hřiště, miniklub v cizím jazyce pro děti ve věku 4-12 let (10.00-12.00 a 14.30-17.00), minidisco, dětská postýlka (lze nad maximální obsazenost pokoje).

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (dvě přistýlky pouze pro děti) mají koupelnu/WC, klimatizaci, SAT/TV, fén, telefon, miniledničku (1 lahev vody denně), trezor, balkon nebo terasu.

Stravování

all inclusive

All inclusive

plná penze formou bufetu, svačiny, zmrzlina (15.00-17.00), odpolední čaj/káva a sušenky (16.00 - 18.00), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v hlavním baru či na baru u bazénu - pivo, víno, místní alkohol, koktejly, káva, čaj, horká čokoláda (10.00-01.00), 1x za pobyt tématická večeře - čínské nebo rybí speciality (nutná rezervace). Denně láhev minerální vody v ledničce na pokoji.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 842 termínů

Celkem 842 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000