crosssearch

Desmaria Apartments

Řecko, Kréta

CLEVER Desmaria Apartments je hezký 3* aparthotel v centru letoviska Kato Gouves, kde najdete řadu obchodů se suvenýry, taverny, pár menších barů i fish spa. Menší pláž hotelu Aphrodite se nachází 550 metrů od rodinného ubytování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

CLEVER Desmaria Apartments je hezký 3* aparthotel v centru letoviska Kato Gouves, kde najdete řadu obchodů se suvenýry, taverny, pár menších barů i fish spa. Menší pláž hotelu Aphrodite se nachází 550 metrů od rodinného ubytování. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování v aparthotelu Desmaria a program all inclusive využívají klienti v sousedním hotelu Aphrodite Beach 4*. Tento zájezd doporučujeme všem věkovým kategoriím pro jeho cenovou dostupnost a ověřené služby.

Vybavení hotelu:

Aparthotel Desmaria disponuje barem, kde je možné zakoupit alkoholické, nealkoholické nápoje a zmrzlina. V hotelu Aphrodite Beach Club je hostům k dispozici recepce s lobby, Wi-Fi (za poplatek), satelitní TV koutek, restaurace (sezení uvnitř i venku, bar/pool bar, beach bar, konferenční místnost až pro 250 osob, mini market (mezinárodní tisk), amfiteátr, vnitřní bazén se sladkou vodou (vyhřívaný na začátku a na konci sezóny), dva venkovní bazény (jeden se sladkou vodou a druhý se slanou), dětské bazény se slanou vodou a se sladkou vodou, lehátka a slunečníky (zdarma) a mnoho dalšího. Zařízení pro osoby se zdravotním postižením: veřejné toalety, výtahy a rampy ve venkovních prostorách, dostupné vozíky, snadný přístup k hotelu (restaurace, bary, atd.), snadný přístup k pláži.

Pro děti:

V sousedním hotelu Aphrodite Beach Club 4* - dětský bazén s mořskou vodou, dětský bazén sladkovodní, mini klub, mini disco, dětské hřiště, dětské židle v restauraci.

Sport a zábava:

V rámci programu all inclusive v hotelu Aphrodite Beach Club 4* : stolní tenis (vratná záloha), plážový volejbal, tenisový kurt za denního světla (vratná záloha), boccia, volejbal, vodní pólo, vodní gymnastika, aerobik, mini golf. Animace (animační tým hovoří několika světovými jazyky) - každý den hry u bazénu a na pláži, vodní gymnastika, kvízy, šipky, bingo, taneční soutěže, turnaje, folklorní večery, párty a večírky, večerní show. Za poplatek : fitness, sauna, billiard, mini fotbal Calceto. Golfové hřiště cca 8 km od hotelu (za poplatek). Aktuální nabídku služeb a sportů a jejich případné poplatky obdržíte po příjezdu na recepci hotelu Aphrodite Beach Club 4*.

Pláž a plážový servis:

První písčitá pláž, místy smíšená s oblázky, pláž je přímo u hotelu Aphrodite Beach Club, cca 550 metrů od Desmaria Apartments. Velká písečná pláž je vzdálena cca dalších 100 m. od 4* hotelu. Lehátka a slunečníky u hotelu Aphrodite jsou za poplatek 5 Euro/ set.

Stravování:

All inclusive v hotelu Aphrodite Beach Club 4*. All Inclusive program zahrnuje: snídaně (07:00 - 09:30), obědy (12:30 - 14:30) večeře (19:00 - 21:30) jsou formou bufetu v hotelové restauraci, místní nealkoholické nápoje (post mix, limonády, s výjimkou fresh juice), alkoholické nápoje místní výroby (Ouzo, Raki, Brandy), točené pivo, místní víno (bílé, růžové a červené), long drinks a koktejly (viz menu v All Inclusive baru) jsou nabízeny od 10:00 - 23:00, poté se již nápoje platí. Od 15:00 - 16:00 je nabízena káva, čaj a výběr dezertů a zmrzlin. Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Vybavení pokoje:

Studia a apartmány disponují balkonem nebo terasou, koupelnou se sociálním zařízením, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), chladničkou a menší kuchyňkou bez kuchyňského vybavení.

Služby za poplatek:

Desmaria Apartments: - klimatizace 7 Euro/ den Aphrodite Beach Club 4*: - Wi-Fi v lobby - masáže a kosmetický salon - kadeřnictví - taxi služba - auto, moto a půjčovna jízdních kol - prádelna a čistírna - jízda na koni Centrum (9 km od hotelu) - fitness - sauna - billiard - mini fotbal Calceto - dětská postýlka (na vyžádání) - dětský kočárek (na vyžádání) - hlídaní dětí Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Storno podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000