crosssearch

Cretan Filoxenia

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotel s příjemnou atmosférou a výbornou polohou u dlouhé písčité pláže, v klidném tradičním krétském letovisku Analipsi a službami all inclusive je novinkou v naší nabídce. Vhodné pro klienty všech věkových kategorií včetně rodin s dětmi, kteří touží po strávení pohodové...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s příjemnou atmosférou a výbornou polohou u dlouhé písčité pláže, v klidném tradičním krétském letovisku Analipsi a službami all inclusive je novinkou v naší nabídce. Vhodné pro klienty všech věkových kategorií včetně rodin s dětmi, kteří touží po strávení pohodové dovolené v klidnějším prostředí. Vřele doporučujeme.

Pláž

přímo u písčité pláže

Poloha hotelu

příjemný rodinný hotelový areál s výbornou polohou přímo u dlouhé písčité pláže (s pozvolným vstupem do moře), která je od hotelu oddělena pouze místní necentrální slepou komunikací – promenádou, se nachází v klidném menším středisku Analipsi. Hotel je tvořen hlavní budovou a bungalovy. Autobusová zastávka pro spojení s okolními letovisky cca 40m od hotelu, nejbližší supermarket cca 80m od hotelu, restaurace-kavárna cca 20m. Centrum letoviska Analipsi s obchody, tavernami, lékárnou, kafé-bary cca 400m od hotelu. Z Analipsi vyjíždí denně turistický vláček do střediska Chersonissos. Vodní sporty na pláži cca 100m. Rušné středisko Chersonissos vzdáleno cca 4 km. Vzdálenost od Heraklionu cca 20 km.

Vybavení hotelu

klimatizovaná vstupní hala s recepcí a SAT/TV video koutkem, internetový koutek, stolní tenis, hlavní bar, lobby bar, hlavní restaurace, bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, dětské hřiště, dětský koutek, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Ubytování

příjemně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti nebo pro 1 dospělou osobu jsou situovány převážně v hlavní budově nebo v bungalovech, vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, trezorem (za poplatek), individuální klimatizací (za poplatek), vysoušečem vlasů, telefonem, balkonem nebo terasou.

Pro děti

dětský bazén se sladkou vodou, dětský koutek, dětské hřiště, hlídání dětí na vyžádání, dětská postýlka bez poplatku. Pro naše nejmenší hosty dětský klub Firáček.

All inclusive

Hlavní jídla jsou podávána v hlavní restauraci formou bufetu. Snídaně 07.30–10.00 hod., oběd 12.30–14.30 hod., výběr z nápojů (samoobslužný systém): cola, citronový a pomerančový džus, sprite, místní pivo a víno, večeře: 19.00–21.30 hod. Výběr z nápojů (samooblužný systém): cola, citronový a pomerančový džus, sprite, soda, místní pivo a víno, občerstvení během dne, hlavní snack-bar u bazénu občerstvení 11.00–12.30 hod: sendviče, zmrzlina pro děti 12.00–15.30 hod., nápoje 11.00–18.00 hod., cola, citronový a pomerančový džus, sprite, soda, místní pivo a víno, ouzo, brandy místní výroby, káva 16.00–17.00 hod. filtrovaná káva, čaj, sušenky (výběr), bary, hlavní bar, nápoje 18.00–23.00 hod., cola, citronový a pomerančový džus, sprite, soda, místní víno a pivo, ouzo, brandy místní výroby.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000