crosssearch

Creta Palace Hotel

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotel patřící do společenství luxusních hotelů Grecotel se vzrostlou tropickou zahradou (100.000 m2) se rozkládá přímo u vlastní nádherné 300 m široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která se honosí oceněním čistoty a kvality Blue Flag.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

5* hotel patřící do společenství luxusních hotelů Grecotel se vzrostlou tropickou zahradou (100.000 m2) se rozkládá přímo u vlastní nádherné 300 m široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která se honosí oceněním čistoty a kvality Blue Flag. Jde o pravidelně rekonstruovaný hotel, vybudovaný v duchu tradiční řecké pohostinosti s důrazem na ekologii, tradiční způsob života a především se zvláštním zaměřením na rodiny s dětmi. Tento příjemný komplex uprostřed zeleně nabízí to pravé místo pro aktivní odpočinek, relaxaci a nezapomenutelnou rodinnou dovolenou v těsné blízkosti historického města s řadou památek, nákupních možností, barů i restaurací. Tvoří jej hlavní čtyřpodlažní budova, 3 v zahradě umístěné bungalovové vesničky a několik samostatných vil přímo na pláži. Vše je vystavěno v jakémsi mixu originálního krétského stylu s příměsí benátské i turecké architektury. Letiště v Heraklionu je vzdálené 79 km, v Chanii 65 km a historické centrum Rethymna 4 km.

Vybavení hotelu:

hotel nabízí v hlavní budově 153 pokojů různých druhů, v zahradě 182 bungalovů a 3 plážové vily. U vstupu do hlavní budovy naleznete útulné a moderně zažízené loby s recepcí a barem, hlavní restauraci Labyrinth, kde jsou podávany formou bufetu nejen tematické večeře, ale nabízí i živé vaření. V komplexu jsou dále 2 a la carte restaurace (asijská a rybí), tradiční řecká kavárna Hellas Kafenion, několik barů včetně plážového a nově vybudovaného na střeše hotelu, brasérie, malý řecký kostelík (hotel nabízí pořádaní nezapomenutelných svateb a připravil řadu balíčků), hlavní bazén s mořskou vodou (782 m2), Adventure bazén se 2 skluzavkami (200 m2), nový Amazing pool, dětský bazén i brouzdaliště, dětské kluby Grecoland a Grecoteens pro děti od 3 do 17let.Tato zařízení jsou nadstandardně vybavena, nabízí nepřeberné množství aktivit, zábavy, dobrodružství i vlastní umělecké kreativity. O vaše ratolesti se zde skvěle stará profesionální tým po celý den. Hotel je zařízen i pro děti do 3 let včetně jejich stravy, nezbytností i pohlídání nejen na pláži. Velmi zajímavou a ceněnou službou pro rodiče s dětmi je "Testing corner", což je systém občerstvení pro děti od 11 do 17 hodin, který zahrnuje nekončící lehké občerstvení během dne, pití, zmrzlinu, různé sušenky, ovoce a to včetně oběda. O děti je opravdu postaráno po všech stánkách a to vše hotel nabízí zdarma. V komplexu nechybí ani dětské hřiště, moderně vybavené fitness, 2 tenisové kurty, hřiště na beach volejbal, mini kopanou, stolní tenis, kulečníky, jízdárna (7 km), lezecká stěna, boccia, PC místnost, elektronické hry, golfová akademie (18 jamkové hřiště 89 km), exkluzivní lázně Elixir Spa včetně Junior Spa (2.000 m2) s vnitřním vyhřívaným bazénem (110 m2), saunou, jacuzzi, párou, hydroterapií, Ayurvedou a masažními místnostmi.V komplexu najdete mini market, zlatnictví, farmářskou prodejnu, kadeřnictví, módní boutique, prádelnu, službu doktora a půjčovnu aut i kol. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu včetně každodenního beach servisu na pláži, kde jsou i příjemná gazeba pro klienty ubytované ve vilách nebo za úplatu. Na pláži najdete rovněž kvalitní středisko vodních sportů. Hotel pořádá každodenní zábavné programy nejen pro děti ale i dospělé, společná cvičení, nabízí živou hudbu, kabaret a taneční večery. Internet ve veřejných prostorách je zdarma. Zastávka veřejné dopravy je nedaleko vchodu do komplexu a díky centrální poloze umožnuje individuální poznávání celého ostrova včetně jihu.

Vybavení pokojů:

prosvětlené, útulné a svkusem zařízené pokoje ve formě standardních pokojů (28 m2), různých suit (35-80 m2), 5 druhů bungalovů včetně rodinných se 2 ložnicemi (33-60 m2) a několika vil (120-163 m2) nabízí možnost ubytování až pro 8 osob. Všechny mají možnost 1-2 přistýlek, moderní sociální zařízení se sprchou (některé mají i vanu), vysoušeč vlasů, župan, přezůvky, LCD SAT- TV, minivěž, CD přehrávač, telefon, klimatizaci, minibar (za úplatu) či lednici, trezor, pohovku, křeslo, balkon nebo terasu s přímým vstpem do zahrady. Podlaha je kryta parketami a někde dlažbou. Pokoje jsou příjemně barevně sladěny, pusobí velice útulným dojmem a liší se polohou i výhledem: Některé mají i vlastní malý bazén se zahradou.

Stravování:

jedinečný koncept nabízí pobyt se snídaní, polopenzi či plnou penzí a s celodenním m včetně zajištění pitného režimu pro Vaše nejmenší zdarma. Strava je formou bohatého bufetu a klade opravdový důraz na místní kuchyni a lokální produkty nejen z vlastní farmy vzdálené necelé 3 km od hotelu. Obědy jsou podávány formou a la carte menue v braserii přímo u bazénu nebo opět bufetem v hlavní restauraci.

Názor:

jedinečné místo nejen k trávení rodinné dovolené až se 2 dětmi do 14 let zdarma v příjemném a klidném prostředí uprostřed zeleně, ale přitom v pěší vzdálenosti od centra zábavy a rozptýlení. Hotel se rozhodl jít především cestou kvality, dobrého jídla, lokálních produktů, zdravé výživy, osobytého servisu a tradiční krétské pohostinosti. Jde o velice kvalitní a finančně zajímavou nabídku pro rodiny i se 3 dětmi.

Odkaz:

http://www.cretapalace.com/

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000