crosssearch

Corriva Beach

Řecko, Kréta

Kapacita: 34 pokojů V poklidné atmosféře malého letoviska Kutsunari, 11 km od města Ierapetra, je postavený hotelový komplex Corriva Beach & Village. Cestičkou, která vede od hlavní budovy části Corriva Beach podél bazénu, se hosté dostanou přímo k široké oblázkové pláži...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 34 pokojů

V poklidné atmosféře malého letoviska Kutsunari, 11 km od města Ierapetra, je postavený hotelový komplex Corriva Beach & Village. Cestičkou, která vede od hlavní budovy části Corriva Beach podél bazénu, se hosté dostanou přímo k široké oblázkové pláži zvané Megali Paralia. Na všechny směry odbočují chodníky směrující k přízemním modrobílým bungalovům. Jsou řešené v typickém krétském stylu, obklopené bohatou zahradou plnou různorodých keříků, pestrých květů, ovocných stromů a mladých palem. Venkovské prostředí dotváří architektonické detaily umístěné v zahradě, stejně jako tradiční studny se železným kováním, zajímavé keramické předměty a vysoké hliněné amfory. Neméně zajímavá je i vstupní hala hlavní budovy, která sálá atmosférou krétského venkova

Ubytování: vkusně zařízené 2-3 lůžkové pokoje se zděnými postelemi, vybavené koupelnou (sprcha/WC), centrální klimatizací (červenec/srpen), ledničkou, trezorem, balkónem/terasou. K dispozici jsou i rodinné pokoje pro 4 osoby (4. lůžko přistýlka). Standardní i rodinné pokoje jsou situované v hlavní budově nebo v bungalovech. Hosté však mají i možnost originálního ubytování v suitách v bungalovech. Tyto jsou pro 3 – 4 osoby, s oddělenou ložnicí, a mají stejné vybavení jako pokoje (s výjimkou klimatizace, která je individuální a v některých suitách je i malá kuchyňka). Originalitu suitám dodává výběr materiálů a celkové řešení interiéru.

Vybavení: recepce se vstupní halou, TV/SAT, krb, restaurace, snack bar, bar u bazénu, snack bar na pláži. Všechny společné prostory jsou klimatizované. Pro sport a zábavu bazén s mořskou vodou, se sladkou vodou u Village, jacuzzi, lehátka a slunečníky zdarma u bazénu a stejně tak i na atraktivní oblázkové pláži. Klienti mohou využívat i služby Ajurveda centra poskytujícího masáže a různé relaxační terapie. Příležitostně se organizuje krétský večer s hudbou a tancem.

Stravování: snídaně a večeře formou bufetu

Náš Názor: Hotel, který nevtíravým stylem kopíruje venkovské prostředí jižní Kréty. Přátelský personál, kvalitní služby, vynikající kuchyně a domácí atmosféra jsou jeho hlavní priority.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000