crosssearch

Corissia Beach

Řecko, Kréta

Tento oblíbený hotel skládající se z hlavní budovy a 3 přilehlých budov se nachází v jedné z malebných uliček městečka Georgioupolis, pouhých 60 m od dlouhé písčité pláže. Vzdálenost do centra města se spoustou obchůdků, kaváren, restaurací a taveren je cca 150 m. Vzdálenost...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: Georgioupolis

Pláž

cca 60 m od písčité pláže

Poloha hotelu

Tento oblíbený hotel skládající se z hlavní budovy a 3 přilehlých budov se nachází v jedné z malebných uliček městečka Georgioupolis, pouhých 60 m od dlouhé písčité pláže. Vzdálenost do centra města se spoustou obchůdků, kaváren, restaurací a taveren je cca 150 m. Vzdálenost od Rethymna je asi 20 km, od letiště cca 100 km.

Vybavení hotelu

v hlavní budově recepce, lobby, společenská místnost, výtah, střešní sluneční terasa, naproti hotelu se nachází Corissia Park, který patří k hotelu a kde je k dispozici sladkovodní bazén s částí pro děti, bar u bazénu a trávník, slunečníky a lehátka za poplatek, u pláže restaurace s terasou s krásným výhledem na moře, v hlavní sezóně vodní sporty na pláži, v Corissia Parku občasné folklorní večery nebo živá hudba.

Služby za poplatek

slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, trezor.

Pro děti

dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Internetové stránky hotelu: www.corissia.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000