crosssearch

Chryssana Beach

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Chryssana Beach se nachází v klidné části letoviska Kolymbari, přímo u pláže a 800 m od centra městečka. Architektura hotelu je v harmonii s okolní přírodou a městečkem. Výhodou je blízkost města Chanie, které je vzdáleno pouhých 22 km a nab ízí mnoho historických...

Konečná cena za osobu od: 12 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Chryssana Beach

Hotel se nachází v klidné části letoviska Kolymbari, přímo u pláže a 800 m od centra městečka. Architektura hotelu je v harmonii s okolní přírodou a městečkem. Výhodou je blízkost města Chanie, které je vzdáleno pouhých 22 km a nab ízí mnoho historických památek ke shlédnutí.

Vybavení Hotelu:

V hotelu se nachází recepce, restaurace, bar, internetový koutek, snack/pool bar. Dále je zde venkovní bazén, dětský bazén se slunečníky a lehátky (zdarma u bazénu). Hotelovým hostům je k dispozici i hotelové parkoviště.

Vybavení pokoje:

V hotelu se nacházejí pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, chladničku, satTV , rádio, telefon, bezpečnostní schránku (za příplatek), klimatizaci, balkón. Všechny pokoje mají výhled na moře.

Pláž & plážový servis:

Hotel se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže. Plážový servis je za poplatek.

Sport & Fitness:

Hotelovým hostům je k dispozci tenosvý kurt (za poplatek)

Stravování:

Polopenze je formou bufetu.

Poznámka:

Toto ubytování doporučujeme všem věkovým kategoriím, všem kteří chtějí strávit dovolenou v klidnějším letovisku, obklopeni přírodou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 466 termínů

Celkem 466 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000