crosssearch

Penzion CHRISSELEN leží v upravené a oplocené zahradě 200 m od široké písčité pláže a 600 m od centra letoviska Platanias, které patří k nejvyhledávanějším na severu Kréty. Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 3-5 osob jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením,...

Konečná cena za osobu od: 8 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion CHRISSELEN

leží v upravené a oplocené zahradě 200 m od široké písčité pláže a 600 m od centra letoviska Platanias, které patří k nejvyhledávanějším na severu Kréty. Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 3-5 osob jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací v ceně zájezdu, TV a balkonem. Součástí zahrady je i bazén s minibarem a dětský koutek. Na základě vaší objednávky bude každé ráno dovezeno čerstvé pečivo z pekárny majitele penzionu. V roce 2011 byl poblíž ubytování (100 m) otevřen supermarket. Z nedaleké autobusové zastávky můžete podniknout výlet do starobylého města Chania, které je vzdáleno 12 km od ubytování.


Jedete na dovolenou s dětmi nebo vnoučaty? Máme pro vás připravený bohatý program, který vaše ratolesti jistě zabaví. Našeho animačního programu se mohou zúčastnit všechny děti starší tří let. Animace je během dne rozdělena do tří částí. Ranní část (9:00 - 11:00) je zaměřena na kreativní tvorbu, zejména vytváření maličkostí na památku (malování triček a kamínků, pletení náramků, apod.). Odpolední část (16:00 - 18:00) se skládá z pohybových her a soutěží. A jako poslední večerní program (20:00 - 21:30) zabaví vaše ratolesti minidiskotéka či jiné hry. Děti mohou v průběhu celého pobytu získávat body za účast a vyhrané soutěže. Součástí programu jsou i tématické dny, Zejména indiánský den, havajský den, maškarní, hledání pirátského pokladu a mnoho dalších. S naší pomocí jsou veškeré masky a převleky vytvářeny dětmi vždy v ranních hodinách. Celý animační program je konstruován jako ,,celopobytová hra", která je plná sladkých odměn za získávané body. I přes jakýkoliv věkový rozdíl vytváříme nezapomenutelný kolektiv, na který vaše děti budou s radostí vzpomínat.

Možnost dokoupení stravování: večeře 275 Kč/os./noc, polopenze 420 Kč/os./noc.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000