crosssearch

Cavo Ponta Villas

Řecko, Kréta

Cavo Ponta Villas je tradiční resort vystaven v jednom z mála nedotčených míst. Jedná se vhodnou destinaci pro každého, kdo chce relaxovat v klidné části ostrova. Pláže v okolí jsou považovány za jedny z nejkrásnějších a nejčistších pláží na ostrově.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Cavo Ponta Villas je tradiční resort vystaven v jednom z mála nedotčených míst. Jedná se vhodnou destinaci pro každého, kdo chce relaxovat v klidné části ostrova. Pláže v okolí jsou považovány za jedny z nejkrásnějších a nejčistších pláží na ostrově. Vily jsou vzdáleny cca 70 km od letiště v Heraklionu. Nedaleké kláštery, sahající až do 14. století, stejně jako potopený minojský přístav, jsou důležité památky pro každého, kdo navštíví Cavo Ponta. Také oblast je ideální pro pěší turistiku, horolezectví, jeskyně poznáním, volné potápění, rybaření atd

Vybavení hotelu:

Vily jsou postaveny v klidné části ostrova. Resort se skládá z 12 vil určené pro 2 - 4 osoby. Jsou postaveny v klasické řecké architektuře a jsou plně vybaveny kuchyní, klimatizací, TV a internetovým kabelovým připojením.

Pro děti:

Možnost dětské postýlky bez příplatku.

Sport a zábava:

Pěší turistika v okolí, horolezectví, potápění.

Pláž a plážový servis:

Oblázková pláž se nachází cca 500 m od resortu vil bez plážového servisu.

Stravování:

Bez stravy. Možnost připlatit si snídani (a lá carte) nebo polopenzi menu taverna). V samém srdci resortu se nachází tradiční taverna. Zde si můžete vychutnat snídani, kávu, nebo jakékoliv jídlo během dne, s výhledem na moře. Nabídka zahrnuje originální krétské recepty, denně z čerstvých surovin, včetně ryb.

Vybavení pokoje:

Naše vilová rezidence je ostavena v souladu s tradiční krétskou architekturou. Vilky můžou ubytovat dvě až čtyři osoby a jsou plně vybaveny vším co byste mohli potřebovat pro příjemný pobyt. Jejich velké verandy nabízejí nádherný výhled na Libyjské moře. Vilky jsou rozdílné velikosti a architektonického řešení, dle počtu osob, pro které jsou určeny - 2 osoby, 3 osoby a 4 osoby. Vilka pro 2 osoby - jedna ložnice - plně vybavená kuchyň - klimatizace - krb - televize - kabelový internet Vilka pro 3 - 4 osoby - 2 ložnie a 1 obývací pokoj - plně vybavená kuchyň - klimatizace - krb - televize - kabelový internet

Služby za poplatek:

Připojení k internetu. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do vily.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000