crosssearch

Capsis Eternal Oasis

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Capsis Elite Resort Out of the Blue nabízí svým hostům exkluzivní služby a vybavení. Nachází se 22 km na východ od hlavního města Heraklion, u rybářské vesničky Agia Pelagia na výběžku se soukromou pláží. Součástí resortu je přistávací plocha pro helikoptéry a přístav pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Capsis Elite Resort Out of the Blue nabízí svým hostům exkluzivní služby a vybavení. Nachází se 22 km na východ od hlavního města Heraklion, u rybářské vesničky Agia Pelagia na výběžku se soukromou pláží. Součástí resortu je přistávací plocha pro helikoptéry a přístav pro jachty s možností jejich pronájmu. Capsis Elite Resort se skládá z pěti hotelů.

V roce 2007 byl oceněn cenou Star Diamond za poskytování vynikajících služeb na světové úrovni. V resortu je několik velkých bazénů,bary, restaurace, které nabízejí pět rozdílných typů kuchyní - mezinárodní, italskou, středozemní, tradiční řeckou či krétskou. Pro sportovní vyžití se nabízí služby centra vodních sportů včetně potápění, vodní aerobik, tenis, stolní tenis, fitness centrum, billiard a stezky pro jogging. Příznivci golfu mohou navštívit 18jamkové hřiště Crete Golf Clubu, vzdálené 30 minut jízdy autem. Hotel nabízí lekce vaření, řeckých tanců a jógy.

Pro děti ve věku 4 – 14 let byl vybudován zábavný park inspirovaný starověkým minojským palácem Knossos. Na rozloze 4.000 m2 se nachází kolotoče, bazén, soukromá dětská školka, labyrint, horolezecká stěna, loutkové divadlo, amfiteatr, šipky, rodeo, atrium s trampolínou, video místnost a hřiště. Hosté také mohou zhlédnout vystoupení animačního týmu herců, klaunů a žonglérů anebo navštívít hotelovou zoo a botanickou zahradu.

Vybavení

Hotel obklopený přírodním parkem se skládá se z bungalovů s rozlohou od 30 do 35 m2, prostorných jedno či dvouložnicových suit v bungalovech s 60 – 80 m2 , mezonetů a vil. Díky své poloze vedle minojského zábavního parku a soukromé hotelové pláže Cladissos je ideálním místem pro rodiny s dětmi a milovníky přírody. Součástí vybavení hotelu je dětské hřiště, dva velké bazény a snack bar.

Léčebné a relaxační pobyty

Hotelové lázeňské a kosmetické středisko Euforia nabízí širokou škálu kosmetických a relaxačních kúr, různé druhy masáží, saunu a turecké lázně hamam.

Ubytování

Klimatizované bungalovy s výhledem do zahrady, na bazén nebo na moře, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, trezor, minibar, internetové připojení, satelitní televize, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu: www.capsis.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000