crosssearch

Capsis Elite Resort

Řecko, Kréta

Tento 5* luxusní hotel se nachází na soukromém poloostrově v těsné blízkosti tradiční rybářské vesnice Agia Pelagia. Je uprostřed nádherných botanických zahrad (167.000 m2), má soukromou zoologickou zahradu a zábavní park.

Konečná cena za osobu od: 18 838 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento 5* luxusní hotel se nachází na soukromém poloostrově v těsné blízkosti tradiční rybářské vesnice Agia Pelagia. Je uprostřed nádherných botanických zahrad (167.000 m2), má soukromou zoologickou zahradu a zábavní park. Na pozemku se také nachází 3 skleníky na pěstování bilogických produktů k soukromým potřebám resortu. Hotel byl v roce 2008 oceněn cenou Star Diamond. Mezinárodní letiště v Heraklionu je vzdáleno 25 km, centrum hlavního města ostrova Heraklion 22 km a Minojský palác v Knossosu je pouhých 28 km od hotelu. Přímo před hotelem je autobusová zastávka. Ve středisku je možnost pronájmu aut a motocyklů.

Vybavení hotelu

Hotel se skládá z několika budov. Má 24 hodinovou recepci, klimatizaci, výtah, wi-fi, trezor, mini-market, 8 restaurací, 1 a la carte restauraci, 7 barů, 3 písečné pláže, 7 bazénů, wellness, tělocvičnu, dětský program s animátory, dětské hřiště, dětský bazén, hlídání dětí (na požádání), živou řeckou hudbu v hotelové taverně.

Vybavení pokoje

Bungalovy Eternal Oasis jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, koupacím pláštěm, satelitní TV, trezorem, minibarem, telefonem, internetem, balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis

Hotel má 3 písečné pláže. Lehátka, osušky a slunečníky jsou zdarma na soukromé hotelové pláži Cladissos a za poplatek na veřejných plážích v Agia Pelagia.

Sport a Fitness

Fitness, masáže, sauna, jaccuzi, tenis, jóga, potápění, vodní aerobic, soutěže v plavání a ve vodním pólu, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, vodní šlapadla, kajaky, nafukovací trampolína a skluzavka, nafukovací vodní volejbal, biliár, stolní tenis, venkovní šachy (většina aktivit za poplatek).

Stravování

Snídaně a večeře.

Pro děti

Hlídání dětí (na požádání), dětský program s animátory, zábavní park, zoo, dětské venkovní hřiště, dětský bazén, speciální dětský jídelníček (na požádání), dětské židle v restauracích, dětské postýlky.

Služby v ceně

Venkovní šachy, vodní soutěže, vodní aerobic.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 182 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000