crosssearch

Canea Mare

Řecko, Kréta

POLOHA: Hotel se nachází cca 50 m od písčité pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), v oblíbeném prázdninovém letovisku Agia Marina. Na letištěv Chanii je to cca 13 km a do centra města Chania cca 9 km (autobusová zastávka se nachází u hotelu). POPIS: Příjemný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Hotel se nachází cca 50 m od písčité pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), v oblíbeném prázdninovém letovisku Agia Marina. Na letištěv Chanii je to cca 13 km a do centra města Chania cca 9 km (autobusová zastávka se nachází u hotelu).

POPIS: Příjemný rodinný hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bary a pěkný bazén v zahradě s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).

POKOJE: Klimatizované pokoje (klimatizace za poplatek cca 7 EUR/den) mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, miniledničku, TV, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 10 EUR/týden) a balkon. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

STUDIA PRO 2-3 OSOBY: Skládají se z obývací ložnice s vybaveným kuchyňským koutkem, ledničkou a vařičem. Ostatní vybavení mají stejné jako hotelové pokoje.

APARTMÁNY PRO 2-4 OSOBY: Stejně vybaveny jako studia a hotelové pokoje, ale mají navíc jednu oddělenou ložnici. Klimatizace je v ložnici i v obývacím pokoji (za poplatek cca10 EUR/den).

SPORT A ZÁBAVA: Zdarma fi tness a stolní tenis. Za poplatek kulečník, sauna a vodní sporty na pláži. Pro děti je zde dětské hřiště. Za zábavou, nočním životem a nákupy stačí dojít do centra letoviska Agia Marina.

STRAVOVÁNÍ: Bez stravování. Možnost přikoupení večeří formou servírovaného menu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000