crosssearch

Luxusní hotel Cactus Royal leží na Krétě, přímo v živém centru přímořského letoviska Stalida. V okolí najdete množství barů, kaváren, restaurací a obchodů, a také sesterský hotel Cactus Beach. Pláž je písčitá a velmi pěkná, od hotelu ji odděluje pouze pobřežní komunikace.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní hotel Cactus Royal

leží na Krétě, přímo v živém centru přímořského letoviska Stalida. V okolí najdete množství barů, kaváren, restaurací a obchodů, a také sesterský hotel Cactus Beach. Pláž je písčitá a velmi pěkná, od hotelu ji odděluje pouze pobřežní komunikace. Hotel má hlavní budovu a několik vedlejších budov rozmístěných v zahradě. Letiště je od hotelu vzdáleno 34 kilometrů, podobně jako centrum města Heraklion, kam Vám rozhodně doporučujeme podniknout výlet za nákupy, zábavou či památkami. Tento hotel doporučujeme i náročným klientům.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace á la carte, hlavní bar, 3 bazény, bar u bazénu, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur a vnitřním bazénem, saunou, párou, vířivkou a rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, možnost výměny měny, možnost připojení k internetu a mnohé další.

Ubytování

V hotelu je celkem 177 pokojů, všechny jsou elegantně, pohodlně a luxusně vybavené. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, fén, klimatizace, telefon, satelitní televize, balkon nebo terasa, minibar, trezor a možnost připojení k internetu. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku na ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne & káva, čaj, zákusky, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11 do 24 hodin.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná i pro menší děti a je od hotelu oddělena jen pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí minigolf, plážový volejbal, kulečník, tenis a stolní tenis v sesterském hotelu. Využít také můžete pestrou nabídku vodních sportů na pláži nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000