crosssearch

Blue Sky Beach Apartmány hotelového typu se nachází přibližně 12 km od letiště v Heraklionu, 1,5 km od centra letoviska Gouves. V blízkosti hotelu se nachází obchod, kavárny a restaurace.

Konečná cena za osobu od: 9 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový komplex Comfort Blue Sky Beach

se nachází přímo u písečné pláže, která je od apartmánů oddělena pouze místní komunikací. Komplex Blue Sky Beach se skládá z hlavní budovy Blue Sky Beach, kde je 27 apartmánů pro 2 - 4 osoby a z vedlejší anexové budovy Big Rooms (cca 10 m), kde je 6 apartmánů také pro 2 - 4 osoby. Blue Sky Beach se nachází na rozhraní letovisek Kokini Hana a Gournes. Centrum Kokini Hani je vzdáleno cca 500 m a centrum sousedního letoviska Kato Gouves je cca 1,5 km. Nedaleké letiště je vzdáleno cca 12 km. V okolí aparthotelu se nachází různé obchůdky, markety, kavárny, bary, restaurace, atd. Toto ubytování doporučujeme nenáročným klientům, kteří vyhledávají klidnější menší letoviskao a především ubytování hned u pláže. Během zimního období jsou naplánované další renovace, např. baru, lobby a restaurace. A dále pak změny interiérů pokojů. Aktuální fotografie budeme postupně přidávat.

Vybavení hotelu

Recepce, lobby, sejf box, Wi-Fi zdarma v loby a u bazénu, střešní/zahradní restaurace, snack/pool bar, bazén, dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu a i na pláži zdarma.

Vybavení pokoje

Blue Sky Beach nabízí 3 typy pokojů - STANDARD, PROMO A ANEX. Všechny partmány v hlavní budově Blue Sky Beach 3* mají 2 místnosti - ložnici a obytnou část s 1 - 2 přistýlkami . Mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, mýdlo, šampón), fén, telefon, SAT/TV LCD, chladničku, klimatizaci (za poplatek 5€). Za příplatek 5€ na den je zde možnost kuchyňského koutu se základním vybavením. Apartmány ve vedlejší budově ANEX mají také 2 místnosti - mají ložnici a obytnou část s 1 - 2 přistýlkami, vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, mýdlo, šampón), fén, chladničku, klimatizaci (za poplatek). Typ STANDARD - se nachází v hlavní budově v patře nebo v přízemí, má balkon nebo terasu s výhledem na moře či okolí. Typ PROMO - se nachází v hlavní budově v přízemí, částečně pod úrovní, nemá balkon ani terasu. Typ ANEX - se nachází ve vedlejší budově v přízemí nebo v patře s balkonem nebo terasou s výhledem na moře či okolí.

ANIMAČNÍ PROGRAMY pro děti i dospělé 6x týdně - pro děti kreativní a sportovní aktivity - pro dospělé sportovní aktivity - večer animace pro děti i dospělé (show a tanec) - beach párty Animační programy se konají v období: poslední týden v červnu až druhý týden v září. Změna programu vyhrazena.

Stravování formou All Inclusive

Aktuální program ALL INCLUSIVE aparthotel BLUE SKY BEACH 3*: • Snídaně: formou amerického bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 – 09:30 ) • Oběd: light bufet v hlavní restauraci ( 13:00 - 15:00 ) • Večeře: formou plného bufetu v hlavní restauraci ( 19:30 – 21:30 ) NÁPOJE : - během hlavního jídla (oběd, večeře) v hlavní restauraci: místní víno (bílé, červené nebo růžové), místní nealkoholické nápoje , ovocné šťávy/džusy (ne fresh), točené pivo, čerstvá voda . HLAVNÍ/POOL - BAR: (10.00 - 22:00) - místní alkoholické nápoje ouzo, raki, brandy, možnost koktejlů dle aktuální nabídky Vám sdělí na baru, místní víno, místní pivo, překapávaná káva, čaj, ovocné šťávy (ne fresh), pitná voda, občerstvení (popcorn, sušenky) . - 16:00 - 17:00 coffee time u baru, zmrzlina 16:00 - 17:00 Po 22:00 jsou všechny nápoje za příplatek. Několikrát během týdne bude kuchař připravovat pokrmy přímo před klienty (snídaně, večeře). Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení aparthotelu.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž přímo u apartmánu, oddělena pouze místní komunikací, lehátka a slunečníky zdarma pro klienty, kteří mají all inclusive. Klienti bez stravy plážový servis platí.

Pro děti

Dětský bazén.

Sport a zábava

Bazén, šipky, ping pong, petanque, sporty na pláži (za poplatek). Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži.

Služby za poplatek

Klimatizace, sejf, sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu na recepci.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 186 termínů

Celkem 186 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000