crosssearch

Bali Village Hotel

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Příjemný, zrenovovaný hotelový komplex se nachází v srdci rybářské vesničky Bali. Leží ve svahu v klidnějším prostředí, přímo nad areálem sesterského hotelu Bali Beach, který je hned přes silnici a kde klienti využívají společných služeb. Nedaleko hotelu jsou restaurace,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Příjemný, zrenovovaný hotelový komplex se nachází v srdci rybářské vesničky Bali. Leží ve svahu v klidnějším prostředí, přímo nad areálem sesterského hotelu Bali Beach, který je hned přes silnici a kde klienti využívají společných služeb. Nedaleko hotelu jsou restaurace, taverny, obchody s potravinami i suvenýry, pekárna, lékárna a lékařská ambulance. Zastávka městského autobusu je cca 1 km od hotelu, odtud lze cestovat do Rethymna (cca 3,20EUR/cesta) nebo do Heraklionu (cca 5EUR/cesta). V sezóně 2015 jezdil v Bali výletní vláček pro turisty a byl zprovozněný bankomat. Nová zajímavost, která zde byla provozována v sezóně 2015 - vodní atrakce na moři (www.jurasplash.com) - otevřeno 10:00-19:00.

Kapacita:

Hotelový areál, který tvoří 10 bloků budov, nabízí celkem 63 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s možností až dvou přistýlek pro děti), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem (v sezóně 2015 zde bylo i ČT24) a hudebním kanálem, chladničkou, balkónem nebo terasou s větším či menším výhledem na moře, letovisko a hory. Většina pokojů má výhled na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2,70EUR/den). Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

Klienti využívají společných služeb hotelu Bali Beach - recepce, internetový koutek (za poplatek cca 3EUR/hodina), masážní křeslo (za poplatek cca 2EUR/5 minut), možnost masáží (na vyžádání, za poplatek). Vnitřní bar, společenská místnost s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, terasa s pěknou vyhlídkou, restaurace, bar a snackbar u bazénu s TV se satelitním příjmem, bar a restaurace na pláži (konzumace v tomto baru není součástí programu all inclusive), hlídaní dětí (na vyžádání, za poplatek), zahrada. Wifi v prostoru recepce, bazénu až směrem k pláži za poplatek cca 3EUR/den. Předem si lze přikoupit připojení na wifi po celý pobyt.

Stravování:

Formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

Sport a zábava:

Dva bazény, dětský bazén a dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6EUR/set/den), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2EUR/hra). V malém rybářském přístavu je nabídka sportovních aktivit a pronájmu lodí (malá motorová loď pro 4 osoby - cca 35EUR/hodina včetně pohonných hmot, cca 40EUR/hodina loď pro 6-7 osob, kánoe - cca 8EUR/osoba/hodina, šlapadlo - cca 12EUR/4 osoby/hodina, jet ski - cca 35EUR/10 minut, cca 50EUR/20 minut, water ski - cca 35-40EUR/lekce cca 15 minut, banana, kruhy, vodní kanape - cca 15EUR/osoba/cca 10-12 minut.

Hlavní výhody:

Výhodná cena

Web:

www.balibeach.gr

Dětské slevy:

1. dítě do 12 let - ubytování zdarma, all inclusive zdarma:

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000