crosssearch

Bali Star

Řecko, Kréta

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Relaxaci u bazénu či na pláži je možné obohatit procházkami do okolí malebného romantického letoviska Bali, nebo podniknout výlety na zajímavá místa Kréty, které si vyberete z naší...

Konečná cena za osobu od: 12 632 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Relaxaci u bazénu či na pláži je možné obohatit procházkami do okolí malebného romantického letoviska Bali, nebo podniknout výlety na zajímavá místa Kréty, které si vyberete z naší nabídky fakultativních výletů. Novinka v naší nabídce. Vřele doporučujeme!

Pláž: přímo u písčité pláže

Typ stravy: polopenze

Poloha: velmi příjemný hotel s velkou zahradou a výbornou polohou přímo u písčité pláže se nachází v klidnější okrajové části oblíbeného střediska Bali. Od pláže je oddělen pouze místní cestou. Centrum s obchody, umístěným bankomatem, tavernami, café-bary cca 400m od hotelu, nejbližší supermarket cca 50m. Vzdálenost od Heraklionu cca 50km, od Rethymna cca 30 km.

Vybavení: recepce s posezením, nekuřácká restaurace s terasou, pool bar, bar-cafe na pláži s možností internetu (za poplatek), TV místnost, stolní tenis, bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i v zahradě zdarma.

Ubytování: příjemně zařízené klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem, vysoušečem vlasů, ledničkou, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou

Pro děti: dětský bazén se sladkou vodou, dětské hřiště, dětská postýlka bez poplatku.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 106 termínů

Celkem 106 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000