crosssearch

Hotel Bali Blue Bay je vhodný pro strávení romantické dovolené. Nejkrásnější výhled v Bali na zátoku s přístavem. Hotel se nachází přímo nad malými romantickými plážemi vdálenými od hotelu 100 m, větší pláž je vzdálena 200 m. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře. Na...

Konečná cena za osobu od: 15 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bali Blue Bay

Hotel je vhodný pro strávení romantické dovolené. Nejkrásnější výhled v Bali na zátoku s přístavem.

Pláž:
Hotel se nachází přímo nad malými romantickými plážemi vdálenými od hotelu 100 m, větší pláž je vzdálena 200 m. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře. Na nejbližší pláž vede cesta z kopce nebo po schodech. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Poloha:
Hotel Bali Blue Bay byl postaven nad nejkrásnější zátokou v Bali a otevřen v létě 2004. Jeho výhodná poloha jen 250 m od centra letoviska a 100m od písečné pláže ho řadí mezi ty nejoblíbenější.

Stravování:
Snídaně. Rozšířené kontinentální se podávají v hotelu formou bufetu.

Ubytování:
V hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s balkonem a možností až dvou přistýlek. Většina pokojů má výhled na moře a nový nábytek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha,WC), klimatizaci zdarma, lednici a TV.

Vybavení:
Hotel má recepci, bar a terasu s nádherným výhledem na moře a letovisko, kde se podávají snídaně. Na střeše hotelu se nachází bazén se sluneční terasou, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 118 termínů

Celkem 118 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000