crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Bali Beach

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Příjemný menší hotelový areál Bali Beachtvoří hlavní budova a několik dalších budov, vystavěných panoramaticky ve stráni s překrásným výhledem přímo u písčité pláže. Centrum leto viska s malebným přístavem a různými obchody, tavernami, kavárnami, bary, bankomaty cca 150 m od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Bali Beach

příjemný menší hotelový areál tvoří hlavní budova a několik dalších budov, vystavěných panoramaticky ve stráni s překrásným výhledem přímo u písčité pláže. Centrum leto viska s malebným přístavem a různými obchody, tavernami, kavárnami, bary, bankomaty cca 150 m od hotelu, zastávka autobusu pro spojení do okolních letovisek cca 1, 5 km od hotelu. Svou panoramatickou polohou a přístupem k pláži (sestup po schodech) není hotel vhodný pro klienty s omezenou pohyblivostí a s problémy s chůzí.

Vybavení hotelu

recepce s SAT/TV koutkem, lobby bar, bar na pláži, pool-snack bar, zahradní snack bar, hlavní restaurace, bazén se sladkou vodou, stolní tenis. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Služby za poplatek

trezor na pokoji, internet, biliár, videohry, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje jsou umístěny v několika budovách, vybaveny individuální klimatizací, ledničkou, SAT/TV, hudebním kanálem, telefonem, vysoušečem vlasů, vlastním sociálním zařízením a balkonem nebo terasou.

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka bez poplatku.

All inclusive

plná penze formou bufetu, snídaně (07.30–09.30 hod.), oběd (12.30–14.30 hod.), večeře (19.00 – 21.00 hod.), různé druhy občerstvení v snack - pool barech, zahradním baru (11.00–15.30 hod.), zmrzlina pro děti (12.00–15.30 hod.), filtrovaná káva, čaj, pečivo (15.30–17.00 hod.). Během obědů a večeří pivo, víno, ovocný džus a nealkoholické nápoje. Vybrané alkoholické(ouzo, raki, brandy, vodka, rum, koktejly dne) a nealkoholické nápoje místní výroby v snack barech, zahradním baru (10.30–23.00 hod.). Program all inclusive se nečerpá v baru na pláži a v lobby baru.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000