crosssearch

V klidném prostředí letoviska Gerani, nedaleko od rušné části Platanias a též přímo na písečné pláži stojí dům Baladinos. Příjemně zařízená studia pro dvě osoby jsou na poschodí, mají balkón a boční výhled na moře, trojlůžková studia s terasou se nacházejí v přízemí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kréta - Chania

Baladinos

V klidném prostředí letoviska Gerani, nedaleko od rušné části Platanias a též přímo na písečné pláži stojí dům Baladinos. Příjemně zařízená studia pro dvě osoby jsou na poschodí, mají balkón a boční výhled na moře, trojlůžková studia s terasou se nacházejí v přízemí. Některá mají částečně oddělený prostor na spaní od kuchyňky dřevěnou zástěnou nebo jsou postele umístěny na vyvýšeném poschodí. Všechny jsou vybavené dřevěným nábytkem, kuchyňským koutem se základným nádobím, ledničkou, rychlovarnou konvicí, koupelnou/WC.

Možnost klimatizace a trezoru je za poplatek.

Na poschodí v přední časti domu se nachází velká společná terasa pro všechny hosty, odkud se můžete kochat krásným výhledem na moře. V malém snack baru v zahradě vám sympatická a pohostinná majitelka ráda připraví malé občerstvení, nabídne zmrzlinu či ledovou kávu.

Nejbližší supermarket je vzdálen 100 m a na začátek rušnějšího letoviska Platanias je to přibližně 500 m.

Vhodné ubytování pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří hledají klidné prostředí, ale zároveň dostupnost rušného nočního života.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000