crosssearch

Hotelový komplex, tvořený několika budovami, je vhodný pro všechny věkové kategorie. V Bali najdete obchůdky, restaurace, kavárny, bary, disco a taverny. Jeden z nejoblíbenějších hotelů střední kategorie se službami all inclusive v naší nabídce. Možnost jednolůžkového pokoje...

Konečná cena za osobu od: 15 545 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex, tvořený několika budovami, je vhodný pro všechny věkové kategorie. V Bali najdete obchůdky, restaurace, kavárny, bary, disco a taverny. Jeden z nejoblíbenějších hotelů střední kategorie se službami all inclusive v naší nabídce. Možnost jednolůžkového pokoje za výhodnou cenu.

Letovisko: Bali
Od pláže: 200 m od písčito-oblázkové pláže
Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

Poloha: na mírném svahu, cca 2 km od centra s malým přístavem, cca 30 km od Rethymna a cca 55 km od Heraklionu.

Vybavení: vstupní hala s recepcí, bar, klimatizovaná restaurace, snack-bar, společenská místnost, TV koutek, salonek, velký bazén se sladkou vodou, stolní tenis, volejbal. Hotel zajišťuje pro své hosty animační programy.

Služby za poplatek: tenis, minigolf, trezor a klimatizace na pokoji, vodní sporty na pláži.

Ubytování: pokoje s výhledem na moře nebo bazén, s vlastním sociálním zařízením, telefon, rádio, balkon nebo terasa. Za příplatek možnost ubytování ve studiích. 1lůžkový pokoj za výhodnou cenu.

Pro děti: dětské hřiště, brouzdaliště, dětská postýlka bez poplatku.

All inclusive: snídaně, lehčí oběd, večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne, neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech (11.00–23.00 hod.).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 46 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000