crosssearch

Asterion Beach Hotel

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

5* hotel se nachází na písečně oblázkové pláži Pyrgos Psilonerou ve středisku Maleme, pouhých 15 km od města Chania. V okolí hotelu vás uchvátí malebné středisko s původní tradicí. V blízkosti hotelu naleznete jak obchody, tak i taverny a bary. Možnost využití dobrého...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

5* hotel se nachází na písečně oblázkové pláži Pyrgos Psilonerou ve středisku Maleme, pouhých 15 km od města Chania. V okolí hotelu vás uchvátí malebné středisko s původní tradicí. V blízkosti hotelu naleznete jak obchody, tak i taverny a bary. Možnost využití dobrého autobusového spojení do takřka sousedícího Platanias či do Chanie.

Vybavení hotelu:

Samozřejmostí vybavení je recepce otevřená 24 hodin denně s vícejazyčným personálem. Dále je v hotelovém komplexu k dispozici restaurace kde se podávají snídaně a večeře, bazén s lehátky a slunečníkem zdarma, bar, lázně, internetový koutek, bezdrátové připojení k internetu, fitnes, herna, přírodní laboratoř, malá knihovna, obchod se suvenýry, malý market, dětský koutek, konferenční místnost a velké parkoviště.

Vybavení pokojů:

V hotelu Asterion naleznete 67 pokojů různých typů, všechny pokoje mají vlastní příslušenství, fén, ručníky, toaletní potřeby. V pokoji je také klimatizace, telefon, satelitní TV, trezor, lednička, psací stůl, terasa nebo balkon. V dalších druzích pokojů se objevuje zvětšovací zrcadlo v koupelně, pantofle, župan, terasa s vířivkou.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu

Názor:

Jasné modré moře a dlouhé pláže vám budou odpočinkem

Odkaz:

http://www.asterionhotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000