crosssearch

Asterias Village Aparthotel

Řecko, Kréta

Oblíbený Asterias Village Aparthotel je postaven mezi okouzlujícími tradičními vesnicemi Koutouloufari a Piskopiano a nabízí nádherný panoramatický výhled na moře. Jedna z ) vynikajících kvalit Asterias Village je příjemný personál, který nabízí vřelou pohostinnost a výborné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis

Oblíbený Asterias Village Aparthotel je postaven mezi okouzlujícími tradičními vesnicemi Koutouloufari a Piskopiano a nabízí nádherný panoramatický výhled na moře. Jedna z ) vynikajících kvalit Asterias Village je příjemný personál, který nabízí vřelou pohostinnost a výborné služby. Aparthotel je vhodný pro rodiny s dětmi i pro páry.

Vybavení hotelu

Recepce, Wi-Fi zdarma, směnárna, prádelna, minimarket, restaurace a lá carte, pool snack bar, sladkovodní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, jacuzzi, tématické večery a zábavní programy, masáže na pokoji (objednávka, extra poplatek), lékař na telefonu, parkoviště, shuttle bus 3x denně do města Hersonissos.

Pro děti

Dětský bazén, hřiště, klub a židličky v restauraci, dětské mune v restauraci.

Sport a zábava

Venkovní bazén o rozloze cca 300 m nabízí klientům panoramatický výhled a relaxaci. Do bazénu je možné vstupovat od 08:00 do 20:00. Dospělí se mohou osvěžit v venkovní jacuzzi. Z bezpečnostních důvodů, děti nemohou využívat vířivku.V Asterias Village Resort nabízí klientům účast na tematických akcí (řecký večer, karaoke, aj.). Masáže na pokoji, golf cca 3,5 km od hotelu (informace na recepci).

Pláž a plážový servis

Pláž s hrubým pískem a místy oblázky je vzdálena od resortu cca 1,8 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupit snídaně nebo polopenzi.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů: Studio pro 2- 3 osoby může mít výhled do okolí nebo na moře. Pokoje jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi připojením, kuchyňkou se základním vybavením (toustovač, kávy a čaje, rychlovarná konvice, hrnec a pánev, sklenice na pití, hrnky, nože, vidličky), mini chladničkou, koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek 7/den), ložním prádlem, ručníky, trezorem (za poplatek 3/den nebo 20 /týden), TV, telefonem, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou. Apartmán pro 2- 4 osoby se dvěma oddělenými místnostmi (obývací místnost a ložnice). Pokoje jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi připojením, kuchyňkou se základním vybavením (toustovač, kávy a čaje, rychlovarná konvice, hrnec a pánev, sklenice na pití, hrnky, nože, vidličky), mini lednicí, koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek 7/den), ložním prádlem, ručníky, trezorem (za poplatek 3/den nebo 20 /týden), TV, telefonem, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou. Mezonet pro 2- 3 osoby je vybaven bezplatným Wi-Fi připojením, kuchyňkou se základním vybavením (toustovač, kávy a čaje, rychlovarná konvice, hrnec a pánev, sklenice na pití, hrnky, nože, vidličky), mini lednicí, koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek 7/den), ložním prádlem, ručníky, trezorem (za poplatek 3/den nebo 20 /týden), TV, telefonem, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou. Pokoj je rozdělen patrem, přičemž v každém patře je manželská postel a v přízemí je kuchyňka s přistýlkou, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek

Osušky je možné zapůjčit za depozit na recepci, klimatizace 7/den, trezor 3/den nebo 20/týden, masáže, golf (hosté mohou využít služeb blízkého Golfového klubu za speciální ceny. Bližší informace na recepci). Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000