crosssearch

Artemis

Řecko, Kréta

V oblíbeném Makris Yialos, přímo na dlouhé písečné pláži promíchané s oblázky a pozvolným vstupem do moře, najdete studia Artemis. Komplex tvoří 3 samostatné budovy, jejichž majiteli jsou tři bratři a každému z nich patří jeden dům.

Konečná cena za osobu od: 9 363 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V oblíbeném Makris Yialos, přímo na dlouhé písečné pláži promíchané s oblázky a pozvolným vstupem do moře, najdete studia Artemis. Komplex tvoří 3 samostatné budovy, jejichž majiteli jsou tři bratři a každému z nich patří jeden dům. Naše klienty čeká ubytování v jedné z novějších budov. Areál obklopuje zahrada se stromy a palmami, které poskytují perfektní úkryt před horkým sluncem. Součástí komplexu je i snack bar s občerstvením a nápoji za dobré ceny.

Kapacita

27 studií a apartmánů

Pláž

dlouhá, písečná, místy promíchaná s kamínky - přímo u studií

Ubytování / Vybavení

studia pro 2 a 3 osoby apartmány pro 4 osoby kuchyňský kout s dvouplotýnkovým vařičem  lednička • základní nádobí koupelna (sprcha, WC) balkon nebo terasa - většina s výhledem na moře (dvě studia mají společný, neoddělený balkon)  v některých pokojích možná klimatizace (za poplatek) • vybavení komplexu: snack bar, biliard, internetový koutek (za poplatek).

Stravování

bez stravy

Náš názor

příjemné ubytování u pláže, vhodné pro všechny, kteří se během dne rádi sluní nebo koupou v moři a večer si zpříjemní procházkou centrem letoviska. Naproti komplexu je taverna s výbornými místními specialitami a v blízkých uličkách naleznete různé obchůdky, restaurace a kavárničky.

Internetové stránky studií: www.artemisholidays.gr

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 49 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000