crosssearch

Artemis A Alkistis

Řecko, Kréta

Poloha: 2 luxusní vily stojí v klidnějším místě v jedné z uliček, kterou se snadno dostanete do malého přístavu a centra městečka. Na pláž je to také velmi blízko. Na menší pláž Skinos je to pár minut a na městskou pláž Plakias asi 7 minut. Ubytování: vilky jsou velmi dobře a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: 2 luxusní vily stojí v klidnějším místě v jedné z uliček, kterou se snadno dostanete do malého přístavu a centra městečka. Na pláž je to také velmi blízko. Na menší pláž Skinos je to pár minut a na městskou pláž Plakias asi 7 minut.

Ubytování: vilky jsou velmi dobře a účelně vybaveny a jsou prostorné. Každá vila má 3 ložnice a 2 koupelny. Z prostorných balkónů je výhled do zahrady, do hor nebo do centra městečka. V přízemí je velká obývací část a velmi dobře zařízená kuchyň včetně myčky, elektrické trouby a kávovaru. K dispozici je TV/satelit a DVD. Celá vilka je klimatizovaná. Z obývacího pokoje je východ na velkou prostornou zastřešenou terasu, kde je zahradní nábytek. Terasa volně přechází v zahradu s bazénem, kde jsou lehátka a slunečníky. Každá vila má svůj bazén s vodní masáží, je oplocena a tvoří uzavřený celek.

Hodnocení: neobyčejné luxusní ubytování s vynikající polohou nedaleko centra Plakias a se snadným přístupem k pláži.

Vzdálenost od pláže: cca 160 m.

Vzdálenost od centra Plakias: cca 80 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000