crosssearch

Menší rodinný hotel s neopakovatelnou rodinnou atmosférou, naleznete v samém srdci Eloundy přímo u pobřeží v blízkosti malého přístavu. Od vyhledávané městské písečné pláže je vzdálen přibližně 250m. Od letiště v Heraklionu je Elounda necelých 70 km. V blízkosti hotelu najdete...

Konečná cena za osobu od: 13 932 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Aristea Hotel

Menší rodinný hotel s neopakovatelnou rodinnou atmosférou, naleznete v samém srdci Eloundy přímo u pobřeží v blízkosti malého přístavu. Od vyhledávané městské písečné pláže je vzdálen přibližně 250m. Od letiště v Heraklionu je Elounda necelých 70 km. V blízkosti hotelu najdete množství obchůdků, taveren barů a dalších.

Vybavení hotelu:

V malebném 3 patrovém hotýlku Aristea najdete vše základní pro klidný průběh Vaší dovolené. V přízemí hotelu je menší recepce v četně lobby části s možností připojení na internet zdarma (Wi-Fi). Společenská místnost s barem kde se servírují i snídaně je v přízemí hotelu. K dopravě do vyšších poschodí můžete použít hotelového výtahu. K hotelu patří i vyhlášená "plovoucí" restaurace "Kalidon" s možností servírování večeří. Restauraci najedete ukotvenou u pobřeží hned vedle hotelu.

Vybavení pokojů:

Hotel Aristea disponuje celkem 33 dvoulůžkovými pokoji s přistýlkou. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství včetně vysoušeče vlasů. Na každém pokoji také naleznete televizi s množstvím programů, telefon. V parných dnech se můžete zchladit klimatizací (příplatek 5 Eur/den). Hotel nabízí i možnost pronájmu trezoru (7 Eur/týden) na recepci. Pokoje mají vlastní balkon nebo terasu.

Stravování:

snídaně formou bufetu, za příplatek večeře servírované menu (ve vyhlášené restauraci náležící k hotelu)

Názor:

Rodinný hotel s neopakovatelnou rodinnou atmosférou.

Odkaz:

http://www.aristeahotel.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 34 termínů

Celkem 34 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000