crosssearch

Aria Village

Řecko, Kréta

Nový luxusní hotelový komplex ARIA se nachází na velmi klidném místě oblasti Skaleta ,800m od vesničky Prinos a 800 m od pláže Skaleta. Vzdálenost od města Chania je 59 km, od Heraklia 70 km a od Rethymna 15 km. Transfer z letiště trvá necelou hodinu. Hotel sestává z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nový luxusní hotelový komplex ARIA se nachází na velmi klidném místě  oblasti Skaleta ,800m od vesničky Prinos a 800 m od pláže Skaleta.  Vzdálenost od města Chania je 59 km, od Heraklia 70 km a od Rethymna 15  km. Transfer z letiště trvá necelou hodinu. Hotel sestává z nízkých  terasově stavěných modrobílých budov umístěných v zahradě a tvořících  tak atmosféru příjemné hotelové vesničky se všemi službami. Hotelovým  hostům je zde k dispozici recepce, hlavní bar, bazénový a plážový bar,  restaurace a taverna, dva bazény se 2 dalšími bazény pro děti,  minimarket, hrací místnost s videohrami, mini club a internetový  koutek. Na pláži, na kterou jezdí cca 6 x denně hotelový minibus, mohou  hoteloví hosté s programem all inclussive využívat bez poplatku plážový  servis - slunečníky, lehátka, plážové osušky a nápoje na plážovém baru.  Pro klienty se v hotelu konají animační programy a mohou využít i  dalších služeb jako je čistírna, zapůjčení dětských židliček a  postýlek, baby sitting a v případě nutnosti lékaře na telefon.

Ubytování:  V hotelu jsou co se týče velikosti suit tři možnosti ubytování od  nejmenších junior suit až po velké apartmány se dvěmi ložnicemi pro 6  osob. Našim klientům budou k dispozici luxusně zařízené klimatizované  suity se samostatnou ložnicí a velkou nadstandardně vybavenou  kuchyní,(toustovač, rychlovarná konvice, kávovar, sporák s pečící  troubou, lednička, mikrovlná trouba a dostatek kvalitního nádobí)  propojenou s obývacím koutem s plazmovou televizí a DVD. Dále je ve  všech pokojích k dispozici připojení na internet, žehlička, trezor a v  koupelně fén.Velikost těchto suit je 36 m2 + veliká terasa,vybavená  krom stolků a židliček také lehátky Z terasy je nádherný panoramatický  výhled na moře i okolní krásnou přírodu.

Stravování: all inclussive, který zahrnuje: bohaté švédské stoly na snídani, obědy i večeře, dále pak další  občerstvení:10:00 -18:00 hod káva a nealko nápoje u plážového baru  u hlavního a bazénového baru 10:00 - 23:00 hod nealko a místní alkoholické nápoje12:00 -17:00 hod. svačiny17:00 -18:30 hod káva, čaj ,sladké pečivo a zmrzlina

Náš názor: v tomto hotelu nabízíme naše nejluxusnější ubytování, krásné moře a krásnou okolní přírodu za krásnou  cenu. Pobyt uspokojí zcela  určitě klienty, kteří si chtějí na dovolené opravdu odpočinout, ale i  ty, kteří rádi cestují a poznávají , protože hotel má vynikající polohu  s poměrně malými vzdálenostmi k těm nejdůležitějším památkám.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000