crosssearch

Menší budova stojí v západní části Plakiasu jen pár minut od centra a od městské pláže. Velmi snadno a rychle se dostanete i na pláž Skinos. Okolo domu vede cesta, která pokračuje do olivových sadů a do zeleně.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

menší budova stojí v západní části Plakiasu jen pár minut od centra a od městské pláže. Velmi snadno a rychle se dostanete i na pláž Skinos. Okolo domu vede cesta, která pokračuje do olivových sadů a do zeleně.

Popis:

studia 2-3 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Mousses)

Ubytování:

dobře vybavená studia, CK studia jsou v 1. patře vilky. Studia mají 2 nebo 3 lůžka, koupelnu (sprcha, toaleta), kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, klimatizaci (za příplatek), fén a Wi-Fi. Zastíněné prostorné balkóny studií směřují do zeleně, do zahrad, do zástavby dalších vilek a k příjezdové komunikaci. U vilky je místo na parkování. V domě lze vyžádat dětskou postýlku.

Stravování:

doporučujeme dokoupení večeří, které se podávají v nedaleké taverně Mousses. Večeře se skládá ze tří chodů (předkrm, salát pro 2 osoby, hlavní jídlo a desert, zpravidla ovoce).

Shrnutí:

ubytování na klidném místě s výhodnou polohou jak k plážím, tak i do centra městečka, kde naleznete vše, co k dovolené patří.

Vzdálenosti:

Vzdálenost od pláže Plakias: cca 400 m. Vzdálenost od Skinos: cca 200 m Vzdálenost od centra: cca 250 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000