crosssearch

Aquis Silva Beach

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový komplex přímo v centru letoviska Hersonissos, asi 100 metrů od písečné pláže s kamenitými útesy, se skládá z nízkopodlažních budov ve stylu krétské vesnice.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex přímo v centru letoviska Hersonissos, asi 100 metrů od písečné pláže s kamenitými útesy, se skládá z nízkopodlažních budov ve stylu krétské vesnice.

Vybavení

Dva bazény, u nichž jsou lehátka se slunečníky a osušky bez poplatku, stejně jako na pláži. K vybavení patří wellness centrum, několik barů a restaurací včetně sushi baru. Pro aktivní dovolenou je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis a tělocvična. Animační tým připravuje pro hotelové hosty denní i večerní programy, včetně sportovních. Možnost vodních sportů nedaleko hotelu. V celém areálu je WiFi připojení na internet, na recepci možnost zapůjčení laptopu. Hotel nabízí ubytování pouze pro dospělé klienty ve věku nad 18 let.

Ubytování

Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, satelitní televize, DVD přehrávač, telefon, balkon nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Program All Inclusive

Snídaně formou bufetu od 07.00 do 10.00 hodin.
Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 15.30 hodin.
Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.30 hodin. Připravují se také tematické večeře a ukázky vaření.
Vegetariánské menu během obědů i večeří.
Zmrzlinu, kávu, čaj, vodu, nealkoholické nápoje, místní pivo, víno a další alkoholické nápoje včetně koktejlů od 10.00 do 23.00 hodin.
Kávu, čaj, sladkosti, snacky a sendviče od 16.00 do 18.00 hodin.
Po předchozí rezervaci jednou během pobytu večeře v ? la carte restauraci Olive Tree.

Sport All Inclusive

Volejbalové hřiště, tělocvična, stolní tenis a animační programy se sportovními aktivitami.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000