crosssearch

Apollonia Beach Resort

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Rozlehlý hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a 5 přilehlých budov s bungalovy obklopený překrásnou zahradou se nalézá v blízkosti písečné pláže Amoudara, cca 10 km od letiště v Heraklionu.

Konečná cena za osobu od: 12 261 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a 5 přilehlých budov s bungalovy obklopený překrásnou zahradou se nalézá v blízkosti písečné pláže Amoudara, cca 10 km od letiště v Heraklionu. Před hotelem je autobusová zastávka se spojením do Heraklionu. Upozorňujeme, že cca 600 m za hotelem se nachází elektrárna, která ale nijak neovlivňuje chod hotelu.

Vybavení

lobby s recepcí, 2 výtahy, trezory, bar, společenská místnost, hlavní restaurace s terasou, italská, asijská a řecká ŕ la carte restaurace na rezervaci, SAT-TV, místnost na bridž, 4 konferenční místnosti, mini market, kadeřnictví, klenotnictví, venkovní a vnitřní diskotéka, v zahradě 1 sladkovodní bazén a 1 bazén s mořskou vodou, dětský bazén se skluzavkami, sluneční terasa se slunečníky a lehátky zdarma, bar u bazénu, dětské hřiště, stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika, mini fotbal, basketbal, tenis, plážový volejbal, šipky, kánoe, šlapadla, windsurfing, kola, animační program, BBQ a řecký večer, lázně s krytým bazénem, saunou, tureckými lázněmi hamam, jacuzzi a posilovnou, masáže na vyžádání.

Ubytování

Hotel disponuje 321 dvoulůžkovými pokoji a bungalovy s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti (některé pokoje s výhledem na moře) a jednolůžkovými pokoji s výhledem na moře s možností 1 přistýlky pro dítě. Pokoje v hlavní budově i bungalovy jsou prostorné a komfortně vybavené telefonem, SAT-TV s hudebním programem, trezorem, klimatizací, ledničkou, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů a balkónem nebo terasou.

Stravování

all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: Program all inclusive zahrnuje bufetové snídaně (časná 05:30 – 07:00, pozdní 10:00 – 11:00, americký bufet 07:00 – 10:00), obědy (12:00 – 14:00) a večeře (18:30 – 21:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje ve všech barech, svačiny a zmrzlina po celý den.

Pro děti

dětský bazén se skluzavkami, dětské hřiště, mini club v hlavní sezóně, dětská animace, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby za poplatek

trezory, tenis, kulečník, BBQ a řecký večer, lázně, masáže, vodní sporty na pláži.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 414 termínů

Celkem 414 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000