crosssearch

Apollo I., Ii.

Řecko, Kréta

APOLLO I, II Kapacita: 50 pokojů Asi 4 km od malebného letoviska Georgiupolis, v části Kavros, naleznete útulný hotýlek Apollo. Tento hotel má dvě budovy, které jsou od sebe vzdáleny pouhých 100 m. Klienti ubytovaní v budově Apollo II. mohou využívat všechny služby,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

APOLLO I, II

Kapacita:

50 pokojů

Asi 4 km od malebného letoviska Georgiupolis, v části Kavros, naleznete útulný hotýlek Apollo. Tento hotel má dvě budovy, které jsou od sebe vzdáleny pouhých 100 m. Klienti ubytovaní v budově Apollo II. mohou využívat všechny služby, které poskytuje první budova Apollo I. pastelové barvy. Na dlouhou písečnou pláž, považovanou za nejkrásnější na Krétě, která je vzdálená přibližně 500 m, vás během letní sezóny zaveze zdarma hotelový mikrobus. V blízkosti hotelu najdete autobusovou zastávku, odkud je pravidelné spojení do měst Chania, Rethymno či Heraklion.

Ubytování: jednoduché, ale útulné dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje pro 4 osoby se dvěma přistýlkami jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, koupelnou/WC, ledničkou, trezorem, balkónem a klimatizací – za poplatek.

Vybavení:

recepce, TV místnost, restaurace - krétská taverna, bazén se sladkou vodou, ukterého jsou lehátka a slunečníky zdarma a snack bar, dětské hřiště, biliard a stolní tenis za poplatek, kadeřnictví – všechno v budově Apollo I. Nový bazén s lehátky a slunečníky najdete také u části Apollo II. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Pohostinný a velmi milý majitel pan Janis organizuje jednou za týden pro své hosty barbecue a řecký večer zdarma.

Stravování:

all inclusive

All inclusive: ✓ snídaně, oběd, večeře formou bufetu ✓ malé odpolední občerstvení ve formě kávy, sladkostí a zmrzliny - 17:00- 18:00 ✓ během stravování i během celého dne a večera jsou k dispozici nápoje ✓ nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje - pivo, víno, ouzo, raki.

Náš názor:

Krásné písečné pláže, pěkná příroda a klid vytvářejí ideální podmínky ke strávení pohodové dovolené. O zpříjemnění vašeho pobytu se postará také skvělý majitel hotelu. Obzvlášť doporučujeme pro rodiny s dětmi. Náš tip!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000