crosssearch

Příjemný, ač jednoduchý, rodinný hotel se skládá ze dvou budov (Apollo a Apollo 2), které jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. Hotel se nachází v letovisku Kavros jen několik kilometrů od vyhlášeného střediska Georgioupolis, cca 4 km a cca 45 km od Chanie, cca 18 km od Rethymna a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hlavní výhody vybrané kapacity:

výhodná cena dobrá poloha přátelský personál

Kapacita:

v areálu je celkem 60 pokojů (1-, 2lůžkových s možností až dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do okolí, zahrady, vnitrozemí nebo letovisko. Klimatizace (za poplatek cca 5EUR/den), trezor v prostoru recepce (za poplatek cca 1,50EUR/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Pláž:

nejbližší písečná pláž je cca 400 m, další velmi pěkná písečná pláž se světlým pískem je ve vzdálenosti cca 700 m od hotelu. Obě pláže jsou k dosažení přes silnici. Je zde velmi pozvolný vstup do moře, vhodné pro rodiny s dětmi i seniory.

Podrobný popis stravování (AI):

Light All inclusive zahrnuje: O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (08:00-10:00), obědy (13:00-14:00) a večeře (20:00-21:30) formou bufetu U obědů bývá sezónní ovoce, u večeří ovoce nebo někdy dezerty Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů a rozlévaných místních alkoholických nápojů Odpolední filtrovanou káva, čaj a sušenky nebo sladkou buchtu od 16:00-17:00 Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (cola, sprite, soda, limonáda, čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, mstní pálenka raki, víno) od 12:00-22:30

Poloha:

příjemný, ač jednoduchý, rodinný hotel se skládá ze dvou budov (Apollo a Apollo 2), které jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. Hotel se nachází v letovisku Kavros jen několik kilometrů od vyhlášeného střediska Georgioupolis, cca 4 km a cca 45 km od Chanie, cca 18 km od Rethymna a cca 110 km od hlavního města Heraklionu. Blízko hotelu, cca 100 m, naleznete první obchody, supermarkety, taverny a restaurace. Autobusová zastávka je na hlavní silnici, cca 300 m od hotelu. Místní autobus jezdí každých cca 30 minut. Kousek od hotelu je zábavní park FUN PARK (www.funparkkavros.com) - malé ZOO, kde je možné krmit zvířátka, součástí parku je i minigolf - cca 5EUR/osoba, cca 3EUR/děti, letní kino - filmy v cizím jazyce - obvykle jen německy, pořádají se zde různé taneční večery, karaoke show a další akce). Hotel doporučujeme pro méně náročnou klientelu. Na recepci se nabízí každodenní výletní plavby z Georgioupolis, více na www.sofiacruise.eu. Tip na výlet - jezero Kournas, jediné sladkovodní jezero na ostrově.

Služby:

recepce, vstupní hala, bar, restaurace - vnitřní i venkovní část, snackbar u bazénu, zahrádka, parkoviště. Upozorňujeme, že v hotelu není výtah. Wifi v prostoru recepce a bazénu zdarma (někdy slabší připojení).

Sport a zábava:

bazén s odděleným dětským bazénem, sprcha, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, malé dětské hřiště, stolní tenis (zdarma). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 7EUR/set/den). Hotel organizuje v hlavní sezóně pro své hosty obvykle každou sobotu barbecue v hotelové zahradě.

Stravování:

formou ALL INCLUSIVE LIGHT (viz popis).

http://apollo-kreta.com/

Popis letoviska:

Letovisko Kavros se nachází hned za letoviskem Georgioupolis, zdejší nádherná písečná pláž se táhne v délce několika kilometrů směrem k historickému městu Rethymno. Kavros byl původně malou pobřežní vesničkou, ale do dnešních dnů si zachoval svůj ráz a přátelskou atmosféru. Nechybí nákupní možnosti, za zábavou doporučujeme vyrazit do Chanie nebo do Rethymna, kam lze pohodlně cestovat místní dopravou. Pláž: písečná Vzdálenost od letiště v Chanii: 49 km Orientační doba transferu z letiště: cca 55 minut Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000