crosssearch

Aphrodite

Řecko, Kréta

Krásná rodinná vila Afrodite postavená v roce 2004, patří k ubytováním, které díky svému nízkému počtu pokojů a velké kvalitě ubytování nabízí komfortní dovolenou. Nachází se v klidnějším místě na rozhraní rušných a oblíbených letovisek Stalida aMalia, jen 150 od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Krásná rodinná vila Afrodite postavená v roce 2004, patří k ubytováním, které díky svému nízkému počtu pokojů a velké kvalitě ubytování nabízí komfortní dovolenou. Nachází se v klidnějším místě na rozhraní rušných a oblíbených letovisek Stalida aMalia, jen 150 od pláže. Poloha ubytování je nejen ideální kprozkoumání těchto známých letovisek, plných obchodů, restaurací, barů a zábavy, ale i k poznání východní části Kréty. Místní autobusy mají zastávku 100 m od hotelu.

Vybavení

Vila nabízí jen jedenáct ubytovacích jednotek, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), bar u bazénu.

Ubytování

Prostorná studia s jednou přistýlkou a apartmány pro čtyři osoby jsou vybavené kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), koupelnou (sprcha, WC), fénem, TV (jen na vyžádání), klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Úklid pokojů 2 x týdně, výměna ručníků a ložního prádla 2 x týdně.

Stravování

Kromě vlastního stravování doporučujeme navštívit místní taverny a restaurace. Majitel vily vás zve do vlastní restaurace - Irish Bar. Pokud využijete služeb této restaurace (nápoje nebo jídlo), můžete mít lehátka i slunečníky na pláži zdarma.

Pláž

Písečná pláž s oblázky je vzdálená 150 m od ubytování. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000