crosssearch

Aphrodit

Řecko, Kréta

Velmi dobře udržovaná tradiční krétská vilka leží v mírném svahu pár metrů od centra, v blízkosti hotelu Porto Plakias. Má malou zahrádku. Na pláž se dostanete velmi snadno asi za 5 min., sejdete-li kolem hotelu Porto Plakias.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka
se snídaní

Poloha: velmi dobře udržovaná tradiční krétská vilka leží v mírném svahu pár metrů od centra, v blízkosti hotelu Porto Plakias. Má malou zahrádku. Na pláž se dostanete velmi snadno asi za 5 min., sejdete-li kolem hotelu Porto Plakias.

Ubytování: malý jednopatrový hotel působí velmi příjemně. V 1. patře a v přízemí jsou pokoje. V přízemí jsou ještě 2 menší apartmány pro rodinu se 2 dětmi nebo pro 3 dospělé (na vyžádání). Balkóny i terasy jsou prostorné a mají výhled do zeleně, buď do zahrady nebo na hory. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, varnou konvicí, TV/SAT, žehličkou, fénem, sejfem a klimatizací.

Stravování: rozšířená kontinentální snídaně je servírovaná buď v malé snídárně nebo na zahradě. Majitel ji připravuje osobně a má několik variant snídaní.

Hodnocení: dobré standardní ubytování, které bude vyhovovat všem, kteří rádi ocení pečlivý a přátelský přístup majitelů a rádi bydlí obklopeni zelení.

Vzdálenost od pláže: cca 250 m.

Vzdálenost od centra: cca 280 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000