crosssearch

Apartmány Stella's Traditional

Řecko, Kréta

Již v dávnych dobách bájné minojské civilizace si král Minos vybral Kato Zakros pro vybudovaní svého letního paláce. Vybral si ho pro jeho neobyčejnou krásu a průzračné moře.

Konečná cena za osobu od: 21 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:

Již v dávnych dobách bájné minojské civilizace si král Minos vybral Kato Zakros pro vybudovaní svého letního paláce. Vybral si ho pro jeho neobyčejnou krásu a průzračné moře. Ruiny paláce jsou dodnes hlavní turistickou atrakcí této oblasti Kréty. Ve svahu nad vesničkou byl postaven areál apartmánů Stella s okouzlujícím výhledem na pod ním se rozprostírajicí záliv. Komplex se skládá z luxusních kamenných domků, které jsou vybaveny moderním nábytkem a kuchyňkami. Každá budova má své jmeno z řecké mytologie. Studia obklopuje udržovaná zahrada plná bugenvilií a stromů, které poskytují stín. Najdete v ní volně rozložená lehátka a houpací sítě. Udělejte si grilovačku nebo jiné jednoduche jidlo, které si vychutnáte na sve terase pod krétským nebem. Doporučujeme i pro nejnáročnějši klienty.

CK kategorie:

****

Oficiální kategorie:

***

Pláž:

cca 800 m písčito-oblázková Kato Zakros

Ubytování / Vybavení:

moderně zařízená studia pro 2 osoby, apartmány pro 2-3-4 osoby, kuchyňský kout, základní nádobí, kávovar, mini lednička, klimatizace, koupelna (sprcha / vana) / WC, terasa, dětská postýlka na vyžádání zdarma, v areálu: zahrada s lehátky, WiFi zdarma

Stravování:

bez stravy

www:

www.stelapts.com

Nepovinné příplatky:

Komplexní cestovní pojištění 62 Kč/os./den

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000