crosssearch

Anna Aparthotel

Řecko, Kréta

Aparthotel Anna se nachází v letovisku Kokkini Hani, 70 m od písečné pláže, 14 km od hlavního města Heraklion a 7 km od letiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis

CLEVER nabídka! Anna apartments se nachází v letovisku Kokkini Hani, cca 120 m od krásné písečné pláže v sousedním hotelu KNOSSOS BEACH BUNGALOWS & SUITES 4*. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování v aparthotelu Anna apartments a program all inclusive využívají klienti v hotelu KNOSSOS BEACH BUNGALOWS & SUITES 4* . Tento zájezd doporučujeme pro jeho cenovou dostupnost a ověřené služby.
Hlavní město Heraklion je vzdáleno 10 km, autobusová zastávka je hned naproti aparthotelu a letiště je jen 7 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou v okolí cca 300 m, samotné centrum letoviska Kokkini Hani je dostupné cca 1,5 km. Dálnice do hlavního města Heraklion se nachází cca 150 m od ubytování, místní komunikace je přímo u aparthotelu a krásná písečná pláž je vzdálena pouhých cca 120 m.

Vybavení hotelu

Aparhotel má recepci, výtah, klimatizované společné prostory, Wi-Fi ve společných prostorech zdarma, místnost s barem a s výhlídkou na moře a na hotel Aquis Arina Sand, kde se podává snídaně (pokud nevyužijete snídaně v hotelu KNOSSOS BEACH BUNGALOWS & SUITES 4*), malou zahradu, místo k parkování v areálu aparthotelu. V sousedním hotelu KNOSSOS BEACH BUNGALOWS & SUITES 4*je možné využít služeb v rámci programu all inclusive včetně wellness (za poplatek).

Vybavení pokoje

Starší, ale útulné pokoje a apartmány nabízí ubytovní pro 2 - 4 osoby.

Pokoj pro 2 - 3 osoby ( cca 28m2) - vlastní sociální zařízení, TV, telefon, sejf (za poplatek), klimatizace (za poplatek), vybavení pro přípravu kávy a čaje, rychlovarná konvice, mini chladnička, balkon nebo terasa.

Apatmán pro 3 - 4 osoby (cca 45 m2) - apartmán má oddělenou ložnici a obývací část s kuchyňským koutem, kde jsou 1 - 2 přistýlky formou pohovky nebo rozkládacího křesla. Mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, sejf (za poplatek), klimatizace (za poplatek), kuchyňský a jídelní kout se základním vybavením, rychlovarná konvice, mini chladnička, balkon nebo terasa.

Stravování

Stravování je zajištěno v nedalekém hotelu Knossos Beach Bungalows & Suites 4* formou programem All inclsuive:

Hlavní restaurace "Amvrosia '' - all inclusive stravování v hlavní restauraci formou bufetu, k vidění kuchařská show
Snídaně
07:30-10:00 americká snídaně formou bufetu s kuchařskou show a obohacené bufety teplých a studených pokrmů
10:00 – 10:30 Kontinentální snídaně pro pozdní wake-up hostů

Oběd
12:30-14:30 formou švédských stolů - teplé předkrmy, studená jídla, čerstvé saláty, hlavní chod, moučníky

Večeře
19.00 - 21.30 různé tematické večery, ukázky vaření, bohatý bufet - teplé předkrmy, studená jídla, čerstvé saláty, hlavní chod, moučníky. 1x za týden v hlavní restauraci živá hudba

Nápoje - v době oběda a večeře jsou následující nápoje v ceně: domácí vína červené, růžové a bílé, stolní voda, rozmanité nealkoholické nápoje, místní pivo

Bary
Během dne hotel nabízí bary (v závislosti na povětrnostních podmínkách):

Hlavní bar 10:30-00:30
- filtrovaná káva, frappé frappé se zmrzlinou, espresso & cappuccino, místní a vybrané alkoholické nápoje:
• Ouzo,
• Raki
• Místní točené pivo
• domácí víno
• Whisky (1 mezinárodní značka)
• Brandy (1 mezinárodní značka)
• Gin (1 mezinárodní značka)
• Vodka (1 mezinárodní značka)
• Rum (1 mezinárodní značka)
• Tequila (1 mezinárodní značka)

Pool bar
- 10:30 – 18:30 nealkoholické nápoje, sklenice vody, filtrovaná káva, frappé frappé se zmrzlinou, espresso & cappuccino. Různé studené a teplé občerstvení, místní a vybrané alkoholické nápoje.
- 16:00 – 17:00 coffee & cookies - filtrovaná káva, Nes café, čaj, zákusky, cookies, sladkosti

Beach Bar
- 10:00-18:00 nealkoholické nápoje, sklenice vody, filtrovaná káva, frappé frappé se zmrzlinou, místní pivo, ouzo, raki, sklenice vína ,espresso & cappuccino
Bary po 24.00h - po půlnoci je veškerá konzumace za poplatek

Vysoké židle pro děti k dispozici na všech restauracích & barech.
Změna programuu all inclusive vyhrazena.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž, jež je součástí sousedního hotelu Knossos Beach Bungalows & Suites, je vzdálena cca 120 m, odděluje ji místní komunikace. Plážový servis (lehátka a slunečníky) jsou na této hotelové pláži ZA POPLATEK 5€/set/den, vodní sporty a barový servis jsou za poplatek.

Pro děti

V hotelu Knossos Beach Bungalows & Suites je k dispozici mini klub pro děti ve věku 4 - 12 let, a to 6x týdně, dětský bazén, v restauraci dětské židle.

Sport a zábava

V hotelu Knossos Beach Bungalows & Suites 4* - lukostřelba, boccia, mini Golf, tennis, posilovna, aqua-gym, šipky, pilátes, stolní tenis, vodní sporty - windsurfing (nutná licence), kánoe, šlapadla, sportovní aktivity, hry, turnaje, večerní zábava, light animace, light show a speciální akce, živá hudba jednou týdně. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive zdarma, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Wi-Fi ve společných prostorech aparthotelu Anna zdarma. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive v hotelu Knossos Beach Bungalows & Suites, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Za poplatek v hotelu Knossos Beach Bungalows & Suites 4* vodní sporty, lehátka a slunečníky na pláži 5€/set/den, barový servis, vodní sporty. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000