crosssearch

Amuse

Řecko, Kréta

Tento elegantní a vkusně zařízený hotel Amuse se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších pláží v samém srdci živého a pulzujícího letoviska Hersonissos, známém díky nepřebernému množství nákupních i zábavních možností přes den i ve večerních hodinách. Jako na dlani budete tedy...

Konečná cena za osobu od: 10 020 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Amuse HOTEL

Tento elegantní a vkusně zařízený hotel Amuse se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších pláží v samém srdci živého a pulzujícího letoviska Hersonissos, známém díky nepřebernému množství nákupních i zábavních možností přes den i ve večerních hodinách. Jako na dlani budete tedy mít obchody, taverny, bary a mnoho dalšího. Hotel se nachází na místě, odkud je možné pohodlně navštívit nejrůznější Aquaparky i známé krétské akvárium. Od letiště je hotel vzdálen jen cca 25 km.

Vybavení:

K hotelovému vybavení a službám patří vstupní lobby s recepcí, trezory a běžně poskytované recepční služby, restaurace s vynikající kuchyní, bar, snack/pool bar, venkovní bazén s terasou na opalování se slunečníky a lehátky, rozmanité vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Pláž:

Přímo u krásné písčité pláže.

Ubytování:

Hotelové pokoje jsou laděny do čistých a jemných pastelových a zemitých tónů, disponují vlastním sociálním zařízením s WC a sprchou, moderním vybavením jako je klimatizace, sat TV, WiFi, telefon, lednička a balkonem nebo terasou.

Stravování:

All Inclusive: bufetové snídaně (08:00 - 09:30), bufetové obědy (12:30 - 14:00), bufetové večeře (19:00 - 21:00) - podávané v hlavní restauraci. Pro hotelové hosty je možné připravit brzké snídaně či pozdní večeře po domluvě s recepcí. Dále do All Inclusive spadají místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 22:00) - podávané zejména v baru u bazénu a odpolední káva se zákusky (16:00 - 17:00). Časy a rozsah se řídí vnitřními směrnicemi hotelu a mohou se během sezony měnit.

Služby na poplatek:

Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace, trezory.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 41 termínů

Celkem 41 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000