crosssearch

Amalthia Beach Resort

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Toužíte-li pro relaxaci na klidnějším místě v hotelu se službami na vysoké úrovni, volba tohoto hotelu bude tou správnou.Moderní a vzdušný hotel, který byl kompletně renovován, leží přímo u krásné písčité pláže, která byla pro svoji čistotu oceněna Modrou vlajkou. Amalthia...

Konečná cena za osobu od: 15 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní a vzdušný hotel, který byl v roce 2007 kompletně renovován, leží přímo u krásné písčité pláže, která byla pro svoji čistotu oceněna Modrou vlajkou. Tvoří jej několik patrových budov rozmístěných v zahradě. Toužíte-li pro relaxaci na klidnějším místě v hotelu se službami na vysoké úrovni, volba tohoto hotelu bude tou správnou. Pro pozvolný vstup do moře (mělčina cca 30 m) doporučujeme také rodinám s malými dětmi.

Pláž

Přímo u písčité pláže

Typ stravy

Snídaně

Poloha

Nově renovovaný hotel leží pouhých 9 km od Chanie, v malé vesničce Agia Marina.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace s řeckými, krétskými a mezinárodními pokrmy, taverna, hlavní bar, bar u bazénu s TV, TV místnost, bazén (18 × 9 m).

Služby za poplatek

Internetový koutek, fax, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

Prostorné, moderně a vkusně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě mají TV, pohovku, balkon nebo terasu s výhledem na moře či do zahrady, koupelnu/WC.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 23 termínů

Celkem 23 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000