crosssearch

Vilka je postavena ve svahu nad mořem nad místní komunikací, která vede na pláž Souda a je obklopena zelení. Na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda se dostanete za pár minut. V blízkosti vilky je taverna. Další taverna je přímo v zátoce u pláže Souda.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

vilka je postavena ve svahu nad mořem nad místní komunikací, která vede na pláž Souda a je obklopena zelení. Na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda se dostanete za pár minut. V blízkosti vilky je taverna. Další taverna je přímo v zátoce u pláže Souda. Obě taverny jsou vyhlášené výbornou kuchyní. V okolí jsou další pěkné pláže. Vydáte-li se pěšky po pobřeží na východ, dorazíte asi po 40 minutách do letoviska Plakias.

Informace o ubytování:

až 6 lůžek bez stravování

Ubytování:

vila vznikla přeměnou z taverny. Je nově a moderně vybavena a má 100 m, prostorná terasa vily má 70 m. Ve vile jsou tři ložnice a tři koupelny s WC. Obývací část má prostorné gauče a jídelní kout. Kuchyňský kout vily je dobře a moderně vybaven (včetně sporáku, základního nádobí, ledničky s mrazákem, různých elektrospotřebičů a myčky na nádobí). Další vybavení: pračka, TV/SAT, Wi-Fi, žehlička a fén a klimatizace (za příplatek). Z prostorné zastíněné terasy je nádherný výhled na moře. Na zahradě je venkovní gril a místo na parkování.

Hodnocení:

toto ubytování doporučujeme těm, kteří vyhledávají soukromí na pláži a zajímavá místa a všem, kteří rádi vyrážejí na procházky do přírody a do hor.

Vzdálenosti:

od pláže Souda: cca 200 m od letoviska Plakias: cca 3 km

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000