crosssearch

Tento krásný hotel se nachází pouhých 23 km od města Heraklion, cca 5 minut chůze od centra Heraklionu - živého městečka na severním pobřeží ostrova. Přímo u hotelu se nachází jedna z nejpopulárnějších pláží Kréty. Hotel vyniká svou přátelskou atmosférou, která se snoubí s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Tento krásný hotel se nachází pouhých 23 km od města Heraklion, cca 5 minut chůze od centra Heraklionu - živého městečka na severním pobřeží ostrova. Přímo u hotelu se nachází jedna z nejpopulárnějších pláží Kréty. Hotel vyniká svou přátelskou atmosférou, která se snoubí s tradičním krétským pohostinstvím.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, 2 bazény, dětský bazének, prádelna, dětský klub, WiFi, wellness, spa, posilovna, mini market, bankomat, salon krásy, konferenční místnost, trezor (trezory na pokojích nebo na recepci).

Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, malou ledničkou, TV, klimatizací, telefonem, WiFi, žehličkou s žehlicím prknem. Terasou nebo balkonem s výhledem na moře, bazén nebo do uličky.

Strava: Polopenze.

Pláž: Přímo u hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty, biliár, potápěcí centrum, vodní park, obchůdky, kadeřnictví, golfové hřiště cca 4 km od hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000