crosssearch

Acrogiali

Řecko, Kréta

Hlavní budova leží přímo na pláži v letovisku Malia, vedlejší budova je vzdálena cca 200 m. Centrum s mnoha obchody a zábavou cca 200 m. Vybavení: Prázdninové středisko nabízí svým hostům recepci, bazén a snack bar s terasou. Přímo u moře naleznete zahradu s bazénem a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha apartmánů

Hlavní budova leží přímo na pláži v letovisku Malia, vedlejší budova je vzdálena cca 200 m. Centrum s mnoha obchody a zábavou cca 200 m. Vybavení: Prázdninové středisko nabízí svým hostům recepci, bazén a snack bar s terasou. Přímo u moře naleznete zahradu s bazénem a opalovací terasu s lehátky a slunečníky (zdarma, na pláži za poplatek).

Pokoje

Prostorná, moderně zařízená a klimatizovaná studia s obývací ložnicí, sedacím koutek, jídelním stolem, otevřenou kuchyní (s chladničkou, 2 elektrickými vařiči a troubou), trezorem k pronajmutí, sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Apartmány navíc se samostatnou ložnicí, jinak stejné vybavení jako studia. Studia ve vedlejší budově (rekonstrukce v roce 2010): klimatizace, obývací ložnice, kuchyňský koutek (chladnička, 2 elektrické vařiče a trouba), sprcha, WC a balkon nebo terasa.

Sport a zábava

Bohatá nabídka a možnosti v okolí.

Děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování

Vlastní.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000