crosssearch

Menší pěkný rodinný hotel stojí v nádherném údolí, v oblasti, která se nazývá Agios Stefanos, nedaleko krásné písečné pláže. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí ani ne za 7 min. V okolí jsou taverny a na pláži se provozují vodní sporty.

Konečná cena za osobu od: 10 350 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 lůžka
se snídaní

Poloha: menší pěkný rodinný hotel stojí v nádherném údolí, v oblasti, která se nazývá Agios Stefanos, nedaleko krásné písečné pláže. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí ani ne za 7 min. V okolí jsou taverny a na pláži se provozují vodní sporty.

Ubytování: hotel působí velmi čistě a na první pohled shledáte, že je zde příjemná rodinná atmosféra. Na úrovni 1. patra je krásný bazén s lehátky, slunečníky a barem. V 1. patře je recepce s dalším barem a obývacím koutem, kde je velká televize. Ve 2. patře je velká prostorná terasa s panoramatickým výhledem na moře. Pokoje jsou ve 2. patře a z balkónů je krásný výhled na moře. Pokoje v přízemí mají prostorné terasy a jsou na vyžádání. Standardně zařízené pokoje jsou vybaveny ledničkou, fénem, žehličkou, WC, sprchou, klimatizací (za příplatek), sejfem (za příplatek) a balkónem nebo terasou. V hotelu je možné vyžádat postýlku.

Stravování: v hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu. Přes den si můžete objednat nápoje, teplá i studená jídla. V hotelu pořádají večery s grilováním a večery s řeckou kuchyní.
Hodnocení: velmi příjemný rodinný hotel s dobrou snídaní, jen kousíček od krásné pláže.

Vzdálenost od pláže: cca 190 m.

Vzdálenost od centra: cca 450 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000