crosssearch

Dům stojí u příjezdové cesty v údolí nedaleko pláže Agios Stefanos. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 5 minut. Do centra se můžete vydat buď po pláži nebo po silnici. Budete už potkávat první taverny. Máte také možnost navštěvovat bazén u hotelu Zeus (cca 100 m)....

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 5 lůžek
vlastní stravování
- možnost dokoupení večeří (taverna Syrtaki)

Poloha

dům stojí u příjezdové cesty v údolí nedaleko pláže Agios Stefanos. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 5 minut. Do centra se můžete vydat buď po pláži nebo po silnici. Budete už potkávat první taverny. Máte také možnost navštěvovat bazén u hotelu Zeus (cca 100 m). Předpokládá se, že si objednáte nápoje nebo občerstvení.

Ubytování

v 1. patře jsou 2lůžková studia. Z prostorných balkónů je pěkný boční výhled na moře. Pouze 1 studio má balkón, který směřuje k příjezdové komunikaci a na dvorek se vzrostlým fikusem. V přízemí jsou 3 apartmány. 2 apartmány jsou velké, mají 2 ložnice a obytnou část. V 1 ložnici je manželská postel a ve 2. ložnici jsou 2 lůžka. V obytné kuchyni je rozkládací gauč pro dítě. 3. apartmán má 1 ložnici s manželským lůžkem a v obytné kuchyni je gauč (1 dospělá osoba nebo až 2 menší děti). Apartmány mají prostorné terasy. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, fénem, sejfem, klimatizací (za příplatek) a TV/SAT. Na dvorku je posezení zastíněné vzrostlým fíkusem. Dětská postýlka na vyžádání.

Hodnocení

velmi výhodná poloha domu bude vyhovovat všem milovníkům koupání a rodinám s dětmi.

Vzdálenost od pláže: cca 120 m.
Vzdálenost od centra: cca 500 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000