crosssearch

Yiannis

Řecko, Kos

Příjemný areál se skládá ze 4 budov a je obklopen upravenou zahradou. Svým hostům poskytuje klidné prostředí. Oblázkovo-písčitá pláž je vzdálená cca 200 m, další pláž je dosažitelná na kole a hlavní město je vzdáleno pouze 1500 m od areálu. K návštěvě města můžete využít...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný areál se skládá ze 4 budov a je obklopen upravenou zahradou. Svým hostům poskytuje klidné prostředí. Oblázkovo-písčitá pláž je vzdálená cca 200 m, další pláž je dosažitelná na kole a hlavní město je vzdáleno pouze 1500 m od areálu. K návštěvě města můžete využít místní autobus nebo si udělat hezkou procházku. Restaurace i obchody jsou v blízkosti.

Ubytování

Studia pro dvě osoby, apartmány (oddělená ložnice) pro tři osoby. Všechna studia i apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí a nezbytným nádobím, balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně kontinentální podávané přímo v areálu, večeře menu.

Služby

Bazén s dětským brouzdalištěm, sluneční terasa (lehátka, slunečníky u bazénu zdarma), pool bar s celodenním provozem, recepce s TV/SAT a možností pronájmu trezoru (za poplatek), stolní tenis.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000