crosssearch

Venos Clever

Řecko, Kos

Menší studiový komplex se nachází v letovisku Marmari. Přibližně 500m od hotelů se nachází centrum letovisko s malými obchůdky a tavernami. Hlavní město je vzdáleno 15km a letiště 12 km. CLEVER nabídka je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v...

Konečná cena za osobu od: 9 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

CLEVER HOTEL 3*

Menší studiový komplex se nachází v letovisku Marmari. Přibližně 500m od hotelů se nachází centrum letovisko s malými obchůdky a tavernami. Hlavní město je vzdáleno 15km a letiště 12 km. CLEVER nabídka je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 3* nebo 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování ve studiích Venos a program all inclusive využívají klienti v sousedním hotelu Roselands 3*, vzdáleném cca 50 metrů. Tento zájezd doporučujeme všem věkovým kategoriím pro jeho cenovou dostupnost a ověřené služby. Studia nemají žádné ohodnocení co se týče hvězd, 3* patří k hotelu Roseland. Klienti bez stravy nemohou prostory hotelu Roseland využívat.

Vybavení hotelu

Hosté mohou v rámci all inclusive využívat vybavení hotelu Roselands 3*, který je v bezprostřední vzdálenosti. Hotel Roselands 3* hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, bezpečnostní schránky a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Studia Venos vlastní bazén nemají.

Pro děti

Dětské hřiště, oddělené brouzdaliště pro děti - vše v hotelu Roselands 3*.

Sport a zábava

Stolní tenis, beach volejbal, kulečník (za poplatek) - vše v hotelu Roselands 3*.

Pláž a plážový servis

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází cca 700 m od hotelu.

Stravování

All inclusive ve vedlejším hotelu Roselands 3* Snídaně formou bufetu (7.3010.00) Oběd formou bufetu (13.0014.30) Večeře formou bufetu (19.0021.00) Během dne sendviče, pizza, saláty a sezónní ovoce (11.00 13.00, 15.0018.30). Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva (11.0023.00). Možné také BEZ STRAVY.

Vybavení pokoje

Dvou či třílůžkové pokoje jsou vybaveny kuchyňkou. V případě obsazenosti 2 dospělých a 2 dětí se do pokojů přidává jedna přistýlka. V tomto případě bude ovšem v pokoji trochu těsno. Klimatizace 4 Eura na den. Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 139 termínů

Celkem 139 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000