crosssearch

Sun Palace Resort & SPA

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

V turistické oblasti města Kos a nedaleko chráněné přírodní rezervace. Město Kos je vzdáleno asi 4 km (dobré spojení linkovými autobusy, zastávka u hotelu). Dlouhá oblázková pláž asi 400 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

V turistické oblasti města Kos a nedaleko chráněné přírodní rezervace. Město Kos je vzdáleno asi 4 km (dobré spojení linkovými autobusy, zastávka u hotelu). Dlouhá oblázková pláž asi 400 m.

Vybavení hotelu

Tento prázdninový kom plex rekonstruovaný v zimě 2007/2008 celkem se 165 uby - tovacími jednotkami má hlavní budovu a několik bungalovů. V hlav ní budově přijímací hala s recepcí, útulná lobby s poseze ním a hlavní bar, restaurace, vý tah, internet (za poplatek) a sa telitní TV koutek. V nádherné zahradě se nachází sladkovodní bazén, opalovací terasa a bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma a na pláži za poplatek.

Pokoje

Pohodlně zařízené, vybavené telefonem, satelitní TV, chladničkou, trezorem k pronajmutí, klimatizací, fénem, vanou, WC, balkónem nebo terasou. Ubytování lze také rezervovat ve vyšších patrech. Rodinné pokoje Typ 1: Vkusně zařízené, velká místnost, s odděleným prostorem pro rodiče a děti (skleněná stěna se žaluzií a dveřmi), jinak stejné vybavení jako pokoje standard. Rodinné pokoje Typ 2: 2 oddělené ložnice (menší pro děti) se spojovacími dveřmi.

Zábava

Denní a večerní zábava se sportem a hrami. Sport: Viz popis. Děti: Samo - statný dětský bazén, miniklub, hřiště, 2 herny.

Stravování All in clusive

Plná penze bufetovou formou. K jídlům nealkoholické nápoje, místní vína, pivo, káva, čaj a voda. Výběr místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10.00 do 23.00 hodin. Káva, čaj, zákusky a zmrzlina od 15.00 do 17.00 hodin. Večer vhodný oděv. Sport: 1 tenisový kurt s tvrdým povrchem (umělé osvětlení za poplatek), basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, fotbal.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000