crosssearch

Smartline More Meni Beach

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel naleznete přímo v centru městečka Tigaki. V okolí nepřeberné množství barů, taveren a obchůdků. Písečná pláž je vzdálená jen pár kroků od hotelu (cca 20 m). Město Kos cca 10 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel naleznete přímo v centru městečka Tigaki. V okolí nepřeberné množství barů, taveren a obchůdků. Písečná pláž je vzdálená jen pár kroků od hotelu (cca 20 m). Město Kos cca 10 km.

Vybavení

zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou Vám nabízí 58 ubytovacích jednotek v hlavní a vedlejší budově. V hlavní budově se nachází přijímací prostor s recepcí a trezory k pronajmutí, společenská místnost se satelitní TV, wi-fi v lobby zdarma, restaurace s terasou a bar, a-la-carte restaurace. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): cca 31 m2, v hlavní budově, vybaveny chladničkou, klimatizací, satelitní TV, wi-fi zdarma, telefonem, vanou, WC, fénem, balkonem. Možnost rezervovat také Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako (1A/2A), bez určení polohy a velikosti. Dvoulůžkové pokoje (2B): v prvním patře, jinak jako 1A/2A. Junior suite (2C/3C): prostornější (cca 40 m2), jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Suite (2D/3D): cca 45 m2,více prostornější, jinak jako 1A/2A.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

za poplatek: různé druhy vodních sportů na pláži.

Zábava

pestrá nabídka útulných barů, taveren a restaurací v Tigaki.

Děti

samostatný dětský bazén, malé dětské hřiště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000