crosssearch

Hotel stojí na kopci ve východní části zálivu Kefalos. Tato oblast se nazývá Agios Stefanos. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na záliv a na dominantu této oblasti, na malý skalnatý ostrůvek Kastri. Pantheon skutečně stojí na výjimečném místě, přímo na šíji...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 lůžka
s polopenzí

Poloha: hotel stojí na kopci ve východní části zálivu Kefalos. Tato oblast se nazývá Agios Stefanos. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na záliv a na dominantu této oblasti, na malý skalnatý ostrůvek Kastri. Pantheon skutečně stojí na výjimečném místě, přímo na šíji poloostrova, odkud je výhled na severní pláže ostrova Kos, především na nádhernou pláž Kochyli. Nejbližší pláž je malá pláž Katerina s tavernou, která je oddělena od pláže Agios Stefanos ruinami starobylé baziliky. Přístup k plážím v zálivu Kefalos Vám usnadní hotelový mikrobus, který Vás 5x denně zdarma zaveze na pláž Agios Stefanos a do centra Kefalos.

Ubytování: při prvním setkání na Vás dýchne příjemné rodinné prostředí. Hotel působí upraveně, má krásný bazén s lehátky a slunečníky a s malým bazénem pro děti. I odtud je krásný výhled na záliv. V hotelu je bar, malá restaurace a kulečník. I studia jsou příjemně zařízená, z prostorných zastíněných balkónů je hezký výhled na moře a na ostrůvek Kastri. Studia jsou v 1. nebo 2. patře, na vyžádání můžete mít i zvýšené přízemí. Studia mají buď manželskou postel nebo 2 řádná lůžka. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek).

Stravování: v hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu. Večeře je servírovaná a skládá se ze 3 chodů. Každý chod si vybíráte ze 3 možností.

Hodnocení: velmi pěkný hotel na neobvyklém, ale krásném místě. Doporučujeme i milovníkům opuštěných pláží a milovníkům vodních sportů, a to i kiteboardingu. Vzdálenost k nejbližším plážím v Agios Stefanos není na závadu, vzhledem k možnosti využití hotelového mikrobusu zdarma.

Vzdálenost od pláže Katerina: cca 750 m.

Vzdálenost od pláže Agios Stefanos: cca 1,2 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000