crosssearch

Pallazo Del Mare

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Nový pětihvězdičkový hotel v žádané oblasti Marmari. Jedná se o sesterský hotel hotelu Blue Lagoon, který si získal oblibu u na&ich klientů. Nový hotelový komplex (na plo&e 20 000 m2) leží v blízkosti men&ího střediska Marmari, 1 km od nákupních možností, město Kos a leti&tě...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nový pětihvězdičkový hotel v žádané oblasti Marmari. Jedná se o sesterský hotel hotelu Blue Lagoon, který si získal oblibu u našich klientů.

Poloha

Nový hotelový komplex (na ploše 20 000 m2) leží v blízkosti menšího střediska Marmari, 1 km od nákupních možností, město Kos a letiště cca 15 km.

Vybavení

Dvoupatrová hlavní budova se dvěma výtahy, 1 třípodlažní budova s jedním výtahem a 9 dvoupodlažních budov bez výtahu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, konferenční místnost, spa centrum (o rozloze 450 m˛), suvenýry. V zahradě se nachází velký bazén včetně jacuzzi, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pláž

Hotel leží 50 m od písečné pláže, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Ubytování

Moderní dvoulůžkové pokoje mají koupelnu/ WC (župany), TV/sat., individuální klimatizaci, minibar, trezor (za poplatek), vysoušeč vlasů, kávovar a balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na bazén (DRPV) se nachází v přízemí a mají přímý vstup do bazénu. Prostornější pokoje superior s výhledem na bazén (DRPVS) a přímým vstupem do bazénu. Pokoje směrem k moři v 1. patře (DRSS) a prostornější pokoje superior směrem k moři v 1. patře. Junior suity (DRSSS, 45 m˛) v přízemí nebo v 1. patře mají navíc malý sdílený obývací pokoj a jacuzzi.

Maximální obsazenost: DRPV 2 dospělí + 1 dítě, DRPVS 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti, DRSS 2 dospělí + 1 dítě, DRSSS 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti, JS 3 dospělí.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek plná penze včetně nápojů k jídlu (˝ l vína, nebo 2 nealkoholické nápoje, ˝ l vody a káva nebo čaj).

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis, fitness, pétanque, plážový volejbal, hřiště na minifotbal, tenisový kurt s umělým povrchem (osvětlení za poplatek). Za poplatek vodní sporty na pláži, kulečník.

Zábava

Živá hudba, piano bar. Restaurace a taverny v centru Marmari.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Internet

Internetový koutek u recepce a WiFi za poplatek. Na pokoji připojení WiFi za poplatek.

Platební karty

EC/MC, VISA

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000