crosssearch

Neptune Resort

Řecko, Kos (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový komplex je vzdálen 5 km od vesničky Mastichari a 18 km od města Kos. 300 m od hotelu zastávka místní pravidelné hromadné dopravy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotelový komplex je vzdálen 5 km od vesničky Mastichari a 18 km od města Kos. 300 m od hotelu zastávka místní pravidelné hromadné dopravy.

Vybavení hotelu:

Recepce, 4 restaurace, 7 barů, WIFI, amfiteátr, dětský klub, minimarket, bankomat, 4 bazény (1 vyhřívaný), 3 dětské bazény, jacuzzi, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za poplatek kadeřník, lékař, prádelna, hlídání dětí.

Sport a zábava:

Plážový volejbal, volejbal, basketbal, malá kopaná, lukostřelba, stolní tenis, aerobik, fitness centrum. Denní a večerní animační programy. Za poplatek tenisové kurty, squash, badminton, chip&putt golf, vodní sporty na pláži, kulečník, videohry, lázeňské centrum (masáže, salón krásy, sauna)

Pláž:

Hotel leží přímo na pěkné přírodní písčité pláži. Slunečníky a lehátka k dispozici zdarma.

Stravování:

Bufetové polopenze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Mastichari

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, SAT TV, vysoušečem vlasů, lednicí, minibarem (na vyžádání), WI-FI, trezorem, balkonem nebo terasou. Na vyžádání jsou i pokoje s výhledem na moře, superior, deluxe nebo hotelová apartmá až pro 4 osoby.

Tipy pro správnou volbu:

- jeden z nejlepších hotelů na ostrově - klubový hotel s řadou sportovních aktivit

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000